Як зробити пінг менше?

Фото - Як зробити пінг менше?

У кожній комп'ютерній грі вміння швидко пересуватися і діяти є вирішальним фактором перемоги над суперниками. Щоб збільшити швидкість руху, необхідно зменшити пінг.
Що мається на увазі під пінгом?

Геймери вважають, що пінг, якщо він великий, це найбільша проблема і перешкоду на шляху до перемоги. Пінг - це час, за який ваш запит передається по мережі до іншого користувача, і повертається назад у вигляді відповіді. Наприклад, якщо ви відкриваєте сторінку, вона деякий час завантажується. Час, який витрачається на її завантаження, це і є пінг. Загалом, якщо сторінка відкривається швидко, відповідно і пінг маленький (мало часу витрачено на завантаження). А це означає, що сервер працює справно і оперативно. Але коли сторінка відкривається, наприклад, одну хвилину, сервер працює погано, час витрачає багато, це означає, що у вас великий пінг. Так само відбувається і в комп'ютерній грі. Тому питання про те, як зробити пінг менше, є одним з основних для гравця в режимі онлайн.

Як зменшити пінг: спосіб перший

Якщо провайдер, що надає вам Інтернет, не дає більшу швидкість, то варто його замінити. Саме це зможе допомогти в тому, як зробити маленький пінг. Такі заходи допоможуть не тільки швидко пересуватися в онлайн-грі, але і працювати оперативно в будь-якому з браузерів і пошукових систем. Як би ви не старалися внести корективи в деякі настройки, при поганій швидкості передачі Інтернету істотно не вийде зменшити пінг, якщо не звернутися до іншого провайдера або не вибрати інший тариф, який дає велику швидкість.

Як зменшити пінг: спосіб другий


Перед тим як приступати до гри, потрібно закрити всі вікна і програми, які можуть впливати на швидкість зв'язку. Якщо Інтернет розподілений на декілька комп'ютерів, потрібно відключити з'єднання всім. Тоді швидкість подачі на ваш комп'ютер збільшиться в рази. Пінг можна зменшити, якщо вимкнути антивірус. Це не зовсім безпечно, але дієво. Закрийте Аську і Скайп, відключіть Торрент. Вони потребують зв'язку з Інтернетом, а це може збільшувати пінг. Якщо ви знаходитесь далеко від ігрового сервера, швидкість зв'язку помітно зменшується. Спробуйте наблизитись до нього максимально, хоча б на час гри.

Як зменшити пінг: спосіб третій

Якщо вас цікавить, як зробити пінг в КС менше, можна спробувати розширити мережевий канал. Для цього зайдіть в меню «Пуск». Потім натисніть на пункт «Виконати». У вас з'явиться вікно, в якому потрібно прописати наступне: gpedit.msc. На екрані з'явиться редактор, в якому з лівого боку буде список. У ньому потрібно вибрати «Адміністративні шаблони» і натиснути на цю папку, щоб з'явився список. Виберіть «Мережа», натисніть на цей пункт. З'явиться «Диспетчер пакетів QoS». Замініть у ньому відсоток на 0%.


» » Як зробити пінг менше?