Чому вилітають гри?

Фото - Чому вилітають гри?


Часто, після установки гри виникають проблеми: ігри «вилітають», вилітає помилка. Не поспішайте відразу видаляти гру і писати в інтернеті гнівні коментарі, що гра неробоча - ознайомтеся зі статтею і, можливо, ви знайдете корінь вашої проблеми.

Для початку варто визначитися, ліцензійна Чи є у вас гра або піратська версія, скачана з інтернету. Від цього залежить тип проблем, які можуть виникнути. Відразу скажу, що якщо гра ліцензійна (оригінальна упаковка, куплена в офіційному магазині), то проблема швидше за все у вашому комп'ютері. Розглянемо ряд неполадок, через яких гра може не працювати для піратських, і для ліцензійних ігор:

  • Перегрів. Можливо, справа в технічній частині, і ваша машина просто перегрівається. Така проблема може виникнути через неробочих кольорів та ін. Систем охолодження. Ретельно перевірте їх.
  • Віруси. Шкідливі програми можуть не давати запустити гру або створювати проблеми, через які ви і задаєте собі питання: чому гри вилітають на windows 7 або ін. Операційній системі. Щоб виключити ці проблеми, поновіть антивірус і відскануйте ваш комп'ютер.
  • Застаріле ПЗ. Ще одна проблема, чому гри вилітають або чому вилітає помилка в грі. Зокрема це DiretX і Microsoft Framework. Оновлення ці програми. Також варто оновити драйвери відеокарти, материнської плати та інших частин вашого комп'ютера.
  • Несумісність з операційною системою або іншими програмами. Прочитайте технічні характеристики, можливо просто ваша операційна система не підтримує цю гру. Може бути, ви неуважно прочитали інструкцію? Зробіть це ще раз і зосередьте увагу на технічних вимогах гри. Для піратських ігор - УВАЖНО прочитайте інструкцію, там швидше за все потрібно відключити антивірус і фаєрвол, не запускати паралельно інші програми і багато всього іншого, обов'язкового при установці. Щоб потім не виглядати дурнем і не задавати питання типу: «А чому гри вилітають?», «Система windows 7, чому вилітають гри?» - Суворо дотримуйтесь вказівок інструкції.
  • Технічна несправність. Бути може щось не так з «залізом», але це малоймовірний варіант і якщо у вас виникають питання, чому вилітають гри, самі несправність ви не усунете. Тут допоможуть тільки фахівці: якщо не допомагає нічого і глюки, баггі в іграх і програмах тривають, віднесіть комп'ютер на діагностику в техцентр.
  • Несправність операційної системи. Якщо ваша операційна система довго не оновлювалася, що не встановлювати заново, можливо, проблема в ній. Можете перевстановити систему, часто допомагає, але робити краще в кінці, після використання інших способів.
  • Неправильна установка. Спробуйте просто перевстановити гру ще раз, звірившись з інструкцією, може бути, проблема в неправильній установці.

Пробуйте, встановлюйте. Сподіваюся, інформація буде вам корисна. Швидше за все ваша помилка виправиться одним із способів, але не забувайте, що ні ліцензійна гра може сама по собі створювати проблеми, чому гра вилітає або чому гра вилітає при запуску. Сподіваюся, що більше запитань, чому гри вилітають, у вас не залишилося і гра заробила.


» » Чому вилітають гри?