Чому вилітає інтернет?

Фото - Чому вилітає інтернет?

Відповідь на це питання, не є однозначним, тому що до непрацездатності мережі можуть вести кілька факторів, як і банальні (невстановлені / не оновленої драйвера на материнську карту / чіпсет), так і серйозні. Отже, відповідь на питання: чому часто вилітає інтернет, буде розглянуто і поданий у вигляді найбільш частих причин відключення або нероботи інтернету.
Причини вильоту інтернету

  • Першою і частою причиною може бути, звичайно ж, проблеми з постачанням хорошого сигналу вашим провайдером. Зверніться в техпідтримку і дізнайтеся, чи існує проблема на лінії. Якщо причина в цьому, то вона буде вирішена фахівцями вашої компанії, що поставляє послуги інтернету.
  • Якщо техпідтримка відповіла, що у вас все відмінно і інтернет повинен бути, потрібно тоді шукати причину у вашому комп'ютері. Першим ділом, потрібно перевірити комп'ютер на наявність вірусів. В даний час існує велика кількість шкідливих файлик, які з легкістю можуть паралізувати роботу, як і інтернету, так і комп'ютера в цілому. Перевірку зробіть за допомогою декількох антивірусних програм, щоб повністю виключити проблему з вірусами.
  • Якщо перевірка на віруси не допомогла, далі слід перевірити мережеву карту. Можливо, існує конфлікт з вашими пристроями або некоректно встановлені драйвера. Якщо причина в мережевій карті, тоді вам потрібно купити нову, попередньо порадившись з фахівцями в цій галузі.
  • Також варто перевірити материнську карту і всі пристрої, які встановлені у вас, мається на увазі «залізо». Можливо, проблема в тому ж самому конфлікті пристроїв, які ви придбали, тоді рішенням є покупка нових деталей. А що залишається робити ?!
  • До речі, до причини, чому постійно вилітає інтернет, може і призвести перегрів головного процесора. Великі швидкості і наявність пилу можуть запросто створити вам таку проблему. Вихід - це провести повну діагностику комп'ютера, почистити, продути від пилу все, що можна прочистити.
  • Також, можна спробувати перевстановити операційну систему. Якщо до останньої установки операційної системи інтернет працював, то вам варто зробити відкат останніх змін.

Якщо самостійно ви не можете усунути дану причину, чому вилітає інтернет, то зверніться до фахівців. Шкоди вашому комп'ютеру вони не завдадуть точно.


» » Чому вилітає інтернет?