Чому ігри видають помилку?

Фото - Чому ігри видають помилку?

Щоб гра легко встановити і запустити без проблем, мало знайти хороший ресурс для її скачування. Також потрібно, щоб гра запускалася і нормально працювала на вашому комп'ютері, а це вимагає відповідності великої кількості найрізноманітніших параметрів. Якщо є хоча б невелика проблема в системі або в самій грі, то гра або взагалі не запуститься, або буде працювати з помилками.

Далі ми розповімо про найбільш часто зустрічаються при установці і запуску гри проблеми і про те, як їх вирішити.
Помилки: які бувають і як їх прибрати

Не можете встановити

Така проблема може виникнути у випадку, якщо у вас битий архів або завідомо зіпсований (можливо, навіть вірус) файл. Якщо програма не хоче встановлюватися, просто знайдіть інше джерело для скачування гри і заново повторіть спробу.

Також нерідко проблеми можуть виникати через надмірну педантичності антивірусної і програмного захисту комп'ютера. Можете спробувати відключити свій антивірус і фаєрвол. Тільки врахуйте, що робити це можна тільки тоді, коли ви переконані в нешкідливості файлу, інакше ви просто ризикуєте заразити ПК серйозними цифровими паразитами, що, звичайно, на благо йому не піде. Іноді запуск додатків і ігор може бути утруднений через вже наявних на комп'ютері вірусів. Проскануйте систему і видаліть шкідників.

Крім того, проблема при установці може виникати, якщо інсталяційний диск пошкоджений. Тоді не залишиться нічого іншого, як купити новий.

Якщо нічого не відбувається

Якщо гру ви встановили, але при її запуску рішуче нічого не відбувається, то, можливо, причина у відсутності на комп'ютері наступних програм:

 • Net Framework і Xna Framework Microsoft (потрібні не тільки для ігор, але і для багатьох інших корисних додатків);
 • Games for windows live (необхідна для мережевих ігор).

Помилки, пов'язані з DirectX

Вони можуть виглядати наступним чином:

 • d3dx9_43.dll;
 • xinput1_3.dll;
 • d3dx9_31.dll;
 • d3dx9_34.dll;
 • xinput1_2.dll та ін.

Програма DirectX життєво необхідна для того, щоб ваш комп'ютер міг коректно відтворювати гри і деякі інші мультимедійні додатки, що мають солідну графіком, об'ємний звук і тривимірну анімацію. Якщо ПК видає наведені вище помилки, то вам потрібно або встановити цю програму на комп'ютер, або просто оновити вже наявну версію.

Причому для самих нових, найбільш просунутих (а це майже всі найпопулярніші іграшки) буде потрібно DirectX 11 версії. Але тут потрібно враховувати, що дана програма йде тільки на Windows 7, 8 і Vista. А ось XP її не підтримує, а значить і ігри / додатки, що вимагають дану версію програми, у вас не підуть. Потрібно буде або встановити іншу ОС, або спробувати включити сумісність з вашою версією ОС. Зробити це можна, клікнувши правою кнопкою миші по значку гри і вибравши «Властивості». Далі увійдіть у вкладку "Сумісність", поставте галочку у вікні «Запустити програму в режимі сумісності з ...», а після в випадаючому списку вибрати потрібний варіант.

Помилка mss32.dll

Причиною того, чому гри видають помилку даного роду, може бути відсутність потрібного програмного забезпечення або некоректність установки самого файлу. Тому спробуйте:

 • оновити DirectX;
 • видалити і заново поставити іграшку;
 • оновити або заново перевстановити драйвери для відеокарти (зробити це можна з сайту офіційного виробника вашого продукту);
 • оновити або заново перевстановити драйвери на звукову карту.

Причому відносно драйверів хотілося б відзначити, що вони повинні оновлюватися регулярно. Якщо оновлення з якоїсь причини не відбувається, то в один прекрасний момент якийсь з додатків або ж гра, програма просто не запустяться. Причому той факт, що у вас йде одна гра, абсолютно не означає, що повинні йти і всі інші, особливо нові. Адже гри постійно оновлюються, удосконалюються, а тому вимоги до системи для них ростуть.

Помилка msvcr100.dll

Скачайте і встановіть на ПК програму Microsoft Visual C ++.

Помилка xlive.dll

Може виникнути при запуску деяких іграшок через відсутність Games for windows live. Скачайте та встановіть програму.

Також читайте:


» » Чому ігри видають помилку?