Як запустити gta 4?

Фото - Як запустити GTA 4?

Однією з найпопулярніших ігор сьогодні вважається гра GTA 4, яка завоювала любов величезної кількості геймерів по всьому світу. Гравці обожнюють цю гру за те, що вона дозволяє робити у віртуальному місті все, що завгодно душі, а також має цікаву історію. Однак при запуску гри GTA 4 можуть виникнути труднощі. Мало хто з геймерів розбирається в тому, як запустити GTA 4, якщо вона не запускається на комп'ютері коректно.

Розглянемо можливі проблеми та їх вирішення.
Системні вимоги ГТА 4

Якщо гра ГТА 4 не запускається, то можливо ваш комп'ютер не підходить за мінімальним вимогам:

 • Процесор: Intel Core 2 Duo 1,8 ГГц, AMD Athlon 64 X2 2,4 ГГц;
 • Оперативна пам'ять: 1,5 Гб (Windows XP) 2 Гб (Windows Vista);
 • Відеокарта: 256 Мб Nvidia GeForce 7900/256 Мб ATI Radeon x1900;
 • DirectX 9.0c.

Якщо ваш комп'ютер нижче цих вимог, то гра просто не запуститься або буде сильно гальмувати і виключатися сама по собі в якихось моментах. Рекомендується мати комп'ютер, який перевершує ці мінімальні вимоги, а чим краще ваша система, тим більше графічних налаштувань можна буде підключити без шкоди для геймплея і продуктивності.

Як запустити піратську версію ГТА 4


Щоб запустити піратську версію гри, необхідно завантажити образ гри з торрента або будь-якого іншого ресурсу і кряк для злому. Якщо після установки гра не хоче запускатися, то потрібно:

 1. Видалити гру і Games For Windows з комп'ютера повністю з усіма файлами.
 2. Завантажити останню версію Games For Windows з сайту Майкрософт.
 3. Встановити гру заново і поставити потрібний кряк.
 4. Зайти в «Панель управління» в розділ «Облікові записи». Натиснути на пункт «Змінити параметри контролю облікових записів». Поставити повзунок в самий низ, де буде напис «Ніколи не повідомляти».
 5. Відключити антивірус і firewall на комп'ютері.
 6. Запустити гру і перевірити її працездатність.

Таким чином встановлюється піратська версія ГТА 4 на комп'ютер. Однак навіть при правильній установці гри можуть виникнути проблеми з запуском. Ці проблеми будуть розглянуті нижче.

Інші можливі неполадки при запуску гта 4

Ось найчастіші проблеми при запуску і їх рішення

 • Гра не запускається, бо не вистачає драйверів для пристроїв. У цьому випадку необхідно оновити всі важливі драйвери на комп'ютері, а саме драйвери відеокарти, процесора, DirectX і бібліотеки Visual C ++. Всі драйвери можна легко знайти в інтернеті на сайтах виробників;
 • Гра не запускається на ОС Windows 8 і далі. Тут виникає проблема із сумісністю гри з операційною системою. Щоб виправити цю проблему, потрібно знайти в папці встановленої гри файл «GTAIV.exe» і через контекстне меню відкрити його властивості. Там в розділі «Сумісність» потрібно вибрати режим сумісності з Windows Vista (пакет оновлень 2). Після цього гра повинна запускатися коректно;
 • Якщо гра висне при початковій заставці, то необхідно завантажити цей архів і розпакувати його в папку з грою. Він дозволить зняти блокування з зміни конфігурацій гри;
 • Гра може також зажадати інсталяційний диск. Тоді можна образ гри монтувати в програму Daemon Tools і запустити її.

Також ви можете прочитати нашу корисну статтю Як активувати GTA 4.


» » Як запустити gta 4?