Як видалити directx?

Фото - Як видалити DirectX?

DirectX є дуже важливою складовою Windows. Він забезпечує нормальну взаємодію між обладнанням комп'ютера і програмним забезпеченням. До складу DirectX входить багато інструментів: Direct3D, DirectDraw, Directlnput, DirectAnimation, DirectSound, DirectShow, DirectPlay і DirectMusic.

Іноді виникають проблеми в роботі програмного забезпечення і виникає необхідність видалити новішу версію ПЗ для установки старої, яка працювала стабільно. Але відповідно до заяви компанії Microsoft, видалення DirectX із системи неможливо. Доступно лише оновлення до нових версій. Що ж робити, якщо цей варіант не підходить?

Як видалити DirectX: корисні програми

Існує ряд додатків, створених сторонніми розробниками та компаніями. Розглянемо функціонал деяких з них.

DirectX Eradictor дає можливість видалити DirectX з другої по дев'яту версію. Завантаживши програму, потрібно розпакувати архів і запустити dxerad.exe. Програма запитає, чи дійсно ви хочете видалити DirectX? Після ствердної відповіді будуть видалені всі компоненти і очищений реєстр. Після перезавантаження комп'ютера можете встановлювати будь-яку іншу версію DirectX.

Утиліта DirectX Killer має аналогічний функціонал.

Якщо у вас стоїть питання, як видалити DirectX windows 7, тоді на допомогу прийде DirectX Happy Uninstall. Це ПО надає можливість видаляти DirectX з найбільш ранніх версій аж до одинадцятого. Також програма може створювати резервні копії безпосередньо перед видаленням і в разі необхідності відновлювати DirectX з резерву.

Як дізнатися версію DirectX

Для цього у вікні «Виконати» (Win + R) потрібно набрати dxdiag і натиснути «ОК».


» » Як видалити directx?