Чому мені так погано?

Фото - Чому мені так погано?

Коли у людини трапляється горе, коли перед ним постають серйозні проблеми або ж він нездоровий, йому погано. Однак питання «Чому мені так погано?» Часто задають собі люди, які не розуміють причин свого стану, у яких душевний біль і дискомфорт виникають з невідомих причин.
Психологічну кризу

Психологічну кризу - одна з найчастіших причин душевного дискомфорту. Те, що ще вчора радувало людини, сьогодні здається йому похмурим і нудним, він гостро відчуває безглуздість всього, що відбувається, його дратують навіть найближчі люди, хочеться якихось змін, але немає сил нічого змінювати.

Психологічну кризу - це природний стан людини, і його подолання дозволяє піднятися на якісно інший рівень свого розвитку, головне, зрозуміти, «чому мені так погано», визнати свої внутрішні проблеми і знайти шляхи їх вирішення.

Депресія

Як і психологічний криза, депресія може розвиватися на тлі зовнішнього благополуччя або навіть успіху. Здавалося б, у людини хороша сім'я, престижна робота, вірні друзі. А радості життя він не відчуває.

Депресія може розвиватися на тлі психологічних проблем, наприклад, у тих випадках, коли людина не зумів благополучно вийти з кризи. Також нерідкі депресії, викликані фізіологічними причинами. Наприклад, при порушенні обміну речовин може в недостатній кількості вироблятися гормон радості - серотонін, людина впадає у відчай, і сам не може зрозуміти, «чому мені завжди погано».

Депресія - серйозне захворювання, саме на її тлі з'являються суїцидальні думки, тому при ознаках депресії варто звернутися до фахівців.

Мені погано тому, що мені так краще

У психології існує поняття «вторинна вигода». Воно характеризує явище, коли від своїх недуг людина отримує якусь користь. Так, наприклад, фобії часто дозволяють людям користуватися підвищеною увагою оточуючих, а якщо хвороба пройде, то вони автоматично позбавляються цієї уваги.


Подібне явище нерідко спостерігається у людей, яким весь час погано. Люди, що задають собі питання «Чому мені завжди погано?», Найчастіше реально страждають, але підсвідомо самі шукають привід постраждати. Вони часто потрапляють у неприємні ситуації, їх оточують неприємні люди, їх часто обраховують в магазинах і т.д.

Такий тип поведінки нерідко вибирають для того, щоб заповнити внутрішню порожнечу. Страждання - це подія, нехай і негативний, але, по-крайней мере, страждає людина відчуває себе живим.

Іноді страждання - підсвідомий прийом для залучення до себе уваги, отримання якихось вигод і т.д. У цьому випадку людина боїться, що якщо він не буде страждати, то стане просто нецікавий тим людям, які його оточують і надають йому підтримку в його нещастях.

Що робити, якщо вам погано

Спробуйте проаналізувати причини вашого стану, розібратися у своїх думках і почуттях. Постарайтеся зрозуміти, чи дійсно є причини того, що вам погано, або ж ці емоції і почуття обумовлені вашими негативними думками?

Знайдіть можливість розповісти комусь, що ви відчуваєте. Якщо у вас немає людини, якій ви могли б повністю відкритися, зробіть це анонімно, наприклад, на інтернет-ресурсі mneploho.ru.

І вчіться помічати хороше в своєму житті. Світ дуальний - кожна подія має дві сторони, і всі наші проблеми дозволяють нам отримати новий досвід, стати сильнішими і доросліше.


» » Чому мені так погано?