Як любити всіх?

Фото - Як любити всіх?

Часто наше життя наповнене негативом і агресією. Ми не любимо людей, а вони не люблять нас. Звідси виникає безліч конфліктних ситуацій. Як любити всіх? Як ставитися до людей терпиміше, налагоджувати з ними гармонійні стосунки? Ми дамо кілька простих порад з цього питання.
Як любити людей


Пам'ятайте, що люди ставляться до вас так, як ви ставитеся до них. Вони підсвідомо відчувають ваше ставлення. Якщо ви вважаєте всіх оточуючих ворогами, то такими вони, врешті-решт, і стануть для вас. Ті ж, до кого ми ставимося добре, зазвичай відповідають нам взаємністю. Тому постарайтеся, щоб ваше базове уявлення про кожному окремо взятому людині було позитивним. Це не так просто зробити на практиці. Як любити всіх навколо, якщо всередині тебе деякі люди неприємні? Ось деякі поради психологів.

  • Не засуджуйте. Ви ж самі не ангел. Хіба у вас не було випадків, коли ви хамили, на когось кричали, ображали? Але це не робить вас поганим. Поганий не людина, а лише його поведінку. А поведінка залежить від багатьох обставин: нездужання, поганий настрій, неприємності на роботі, сварка з коханою людиною ... Тому, не засуджуйте людини за його поведінку, адже ви самі можете вести себе подібним чином за певних обставин.
  • Поставте себе на місце іншої людини. Чому він так повівся? Ймовірно, у нього були на те причини. Ви можете цих причин не розуміти і не помічати, але це не означає, що їх не існує. Як би ви себе повели в подібній ситуації? Змогли б впоратися з емоціями? Наприклад, якщо вас хтось засуджує, ви відразу поясніть свою поведінку, виправдаєте себе, знайдете тисячі поважних причин для вашої поведінки. Робіть так само і у випадку з іншими людьми - виправдовуйте їх.
  • Не всі такі, як ми. Запам'ятайте: люди не зобов'язані бути такими, як ви хочете! Кожна людина - індивідуальність. Всі виросли в різних сім'ях, отримали різне виховання, освіта. У кожного своє поняття про те, що таке добре, а що таке погано. Чому всі повинні розділяти ваша думка? Не намагайтеся переробити людину, довести йому, що він не правий, зробити його угодним вам. Кожна людина має право бути таким, яким йому хочеться. Ви можете приймати його чи не приймати. В останньому випадку просто обмежте спілкування з ним, але не намагайтеся переробити.
  • Можливо, причина в вас? Пам'ятайте, що ви у відповіді за все емоції, які виникають у вас всередині. Ви самі вибираєте, дратуватися чи ні, злитися або бути спокійним. Не зовнішні фактори викликають негативні реакції, а внутрішні. Психологи довели, що люди часто критикують інших за ті якості, які вони не приймають в собі або бояться їх прояву. Чи їм прикро, що інші дозволяють собі те, що вони собі заборонили. Наприклад, струнка дівчина дратується при вигляді повної жінки, яка із задоволенням поглинає тістечка одне за іншим. Перша дівчина забороняє собі солодке - це жертва, принесена ідеальної фігури. Її злить, що вона не може дозволити собі те, що дозволяє жінка з неідеальної фігурою, і притому навіть не вважає калорій. Виникає внутрішній протест, обурення.
  • Звертайтеся до світлій стороні. У кожному з нас є і світла, і темна сторони. Звертайте завжди увагу на позитивні якості людини. Навіть якщо вам здається, що людина не гідний доброго ставлення, постарайтеся побачити в ньому щось прекрасне. Воно є в кожній людині. Просто, ймовірно, вам не пощастило, і ви дізналися людини спочатку з поганої сторони. Не вішайте на людину ярликів, не кажіть: "Ти постійно брешеш. Ти взагалі ні на що не підходиш" і так далі. Чим частіше ви будете вимовляти ці принизливі фрази, тим ближче це буде до дійсності.
  • Як любити всіх? Навчіться прощати. В першу чергу, вибачте себе. Якщо ви постійно чіпляєтеся до себе, критикуєте себе, то недоліки інших ви також не обійдете стороною. Полюбіть себе, не прагніть бути бездоганним. Приймайте себе таким, яким ви є, з любов'ю і вдячністю. Тоді ви полюбите і весь світ.
  • Вибачте грубість. Якщо людина вихлюпує на вас негатив, головне - не піддатися бажанням відповісти грубістю на грубість. Підсвідомо людина хоче викликати і у вас подібну реакцію. Але якщо ви стримайтеся і не вступите в перепалку, то ваш спокій дасть людині зрозуміти, що він не правий. Зрозумійте, люди поводяться грубо не через вашої поведінки, просто вони не можуть вирішити свої внутрішні проблеми, позбутися комплексів і т. Д. У такій ситуації слід в душі пошкодувати людину, а не намагатися його перемогти. Адже його негативні емоції повернуться бумерангом до нього, тому пошліть йому і світу свою любов, і вона повернеться до вас примножена в рази.

» » Як любити всіх?