Як стати душею компанії?


Фото - Як стати душею компанії?

Як часто виходить так, що, прийшовши на вечірку в галасливу компанію, вже через кілька хвилин ви починаєте відчувати себе скуто, незатишно, відчуваєте себе забутим, виникає бажання швидше піти. Тут виникає закономірне питання: як стати душею компанії, що потрібно змінити, щоб веселитися разом з друзями? Є кілька нехитрих порад, головне - прислухатися до них і прийняти їх до уваги.
Стати душею компанії: що корисно знати

  • По-перше, вам потрібно навчитися розслаблятися. Якщо ви прийшли на вечірку для того, щоб відпочити, а не за тим, щоб, припустимо, завести корисні знайомства, розслабитися і відволіктися не складе труднощів. Причому зробити це потрібно і морально, і фізично. Але це не означає, що ви сядете на диван і так скоротати свій вечір.
  • По-друге, веселіться разом з оточуючими. Мало якій компанії сподобається, якщо хтось сяде в кутку і буде спостерігати за їх танцями засуджує поглядом. Постарайтеся влитися в загальне веселощі, хоча б спробуйте. Якщо ви спантеличені питанням, як стати душею будь-якої компанії, ви повинні попрацювати над собою. Найголовніший ворог в цьому питанні - сором і сором'язливість. Постарайтеся вести себе розкуто і вільно, не будьте затиснутим.
  • Згадайте про свої таланти, навіть про тих, які ви вважаєте непотрібними і марними. Здивуйте друзів запальним танцем, продемонструйте гру на гітарі. Зрештою, навіть ворушіння вухами здатне змусити людей посміхатися. Головне - не бійтеся того, що над вами будуть сміятися, більше того, навчитеся бачити в собі смішне і сміятися над собою.
  • Будьте доброзичливі до людей, внесіть свій невеликий внесок у загальні веселощі. Не соромтеся робити компліменти оточуючих, говорите приємні речі, це розташує компанію до вас, налаштує на доброзичливий лад.
  • Постарайтеся відволіктися від своїх проблем. Якщо вже ви прийшли на свято - веселіться. Звичайно, важко часом забути про неготовими річному звіті, але візьміть за правило думати про справи тільки на роботі, не стоїть на галасливому дні народження ділитися тяготящегося вас тягарем, виберіть для цього більш відповідний час і слухача, який дійсно за вас переживає.
  • Поставивши перед собою завдання, стати душею компанії, доведеться постійно вдосконалюватися, заучуйте і постійно оновлюйте застільні тости, запам'ятовуйте смішні анекдоти. Організовуйте культурну програму з веселими розвагами. Наприклад, зараз дуже популярна гра в твістер, весела і активна, вона добре підійде як для кількох людей, так і для великої компанії.
  • Ще одна порада - працюйте над промовою, навчитеся красиво говорити, зацікавлювати публіку, використовуйте красномовні фрази. Але й цього вміння буде мало. Ви повинні навчитися слухати інших. Здатність бути зацікавленим у розмові, щиро співпереживати співрозмовнику і не перебивати його - це справжній талант. Задавайте уточнюючі питання, робіть доповнення, це покаже, що ви не втратили нитки розмови і зацікавлені в ньому.
  • Пам'ятайте, що тільки позитивно налаштована людина, оптиміст і веселун по життю здатний стати душею компанії. Постарайтеся розвинути в собі саме ці якості, і у вас не виникне труднощів у спілкуванні та придбанні нових знайомств.

» » Як стати душею компанії?