Як стати популярною в школі?

Фото - Як стати популярною в школі?

Популярність не приходить відразу. Щоб знайти її, потрібно діяти системно. Розберемося разом з тим, як стати популярпной в школі.
Комплексний підхід

  • Активність. Насамперед, ви повинні стати соціально активною. Без цього популярність навряд чи вам світить. Спілкуйтеся - багато і продуктивно. Заведіть знайомства з людьми по всій школі. Більше цікавих знайомих - плюсик до рівня популярності. Розширюйте коло спілкування постійно. Будьте уважні до знайомих - не забувайте вітати їх зі святами, регулярно запрошуйте їх на зустрічі, влаштовуйте вечірки. Але не будьте занадто нав'язливими - інакше вас, навпаки, почнуть цуратися.
  • Знайдіть компанію. Простіше бути популярною в популярній компанії. Якщо така є на прикметі - познайомтеся з її учасниками, зав'яжіть спілкування. Можна вибрати одну людину з компанії, найбільш приємного вам - і подружитися з ним. Так ви заведете нового друга - і наблизитесь до популярності.
  • Популярна особистість - смілива і яскрава. Вона виділяється - і необов'язково зовнішністю. Знайдіть у собі те, що виділить вас. Може, це гострий розум чи вміння розсмішити будь-якого? Або сила характеру? Покопайтеся в собі - така риса, "родзинка", знайдеться в кожній людині. Не бійтеся проявляти її.
  • Майте власну думку і частіше висловлюйте його. Головне, вміти донести його не різко, образивши когось, а тактовно. Важливо вміти обгрунтувати, чому ви вважаєте так, а не інакше. Тоді до вас почнуть прислухатися, а це - ключ до популярності.
  • Звідси випливає наступне вміння - ораторську майстерність. Ви помічали, що знаменитості, як правило, відмінно тримаються перед публікою? Цьому корисно навчитися: що за популярна людина, який двох слів зв'язати не може? Тому частіше виступайте перед людьми, беріть участь в обговореннях, просто спілкуйтеся.
  • Зовнішність. Цей пункт не на першому місці, але і далеко не на останньому. Щоб бути популярною, ви повинні мати приємний вигляд. При цьому не губіться в натовпі - знайдіть свій стиль. Намагайтеся вміло поєднувати одяг, аксесуари і зачіску, не фарбуйте занадто зухвало, грайте з образами. Це приверне до вас увагу.
  • Будьте цікавою. Заведіть хобі, вчіть мови, ходите на курси, читайте книги і слухайте музику різних напрямків. Розшириться коло знайомств, та й людей завжди притягували захоплені особистості.
  • Навчання. Бути розумною - важливо, це викликає повагу. Тому не соромтеся бути відмінницею.
  • Беріть участь у суспільному житті. Так ви зможете заявити про себе всій школі і, можливо, проявити свої приховані здібності і таланти.
  • Не бійтеся приймати сміливі виклики - так ви підвищите самовпевненість і заслужите повагу оточуючих.

Найголовніше, навчитеся поважати і любити себе. Тоді стійка популярність вам забезпечена!


Більше корисних рекомендацій знайдеться в статтях Як стати популярнішими і Як стати знаменитою.


» » Як стати популярною в школі?