Як говорити з душею?

Фото - Як говорити з душею?

Людська душа - одна з головних загадок стародавньої та сучасної думки. Власне, не існує єдиної думки навіть про те, що вона собою представляє. Тим не менш, ми будемо дотримуватися традиційних поглядів на цей рахунок, які прийняті в сучасному суспільстві. А розповімо ми сьогодні про те, як говорити з душею, і яка від цього може бути користь.
Спілкування з душею

Душа являє собою невід'ємну частинку кожної живої істоти. Душа - це енергія, без якої життя було б неможливе в принципі. Але не тільки це. Душа - це наше внутрішнє наповнення, наша справжня природа, ті якості, які проявляються в нас тоді, коли ми ведемо себе найбільш природно, без егоїстичних думок. Душа - це, поза всяким сумнівом, частка Бога в нас. І керуючись таким розумінням, зовсім нескладно зрозуміти, як говорити з душею. Спілкування з душею означає дотримання своєї істинної природи, доброго і світлого початку в собі. Говорити з душею - значить, перш за все, прислухатися до себе, до своїх відчуттів і вміти відрізняти реальне від нереального, вічне від миттєвого. Якщо для вас це просто слова, спробуйте зрозуміти, звідки виникають ваші бажання, що вами рухає - це теж шлях, який рано чи пізно приведе вас, куди потрібно.

Засоби спілкування


Багато хто розуміє спілкування з душею, як використання різних додаткових коштів - так званих духовних «милиць». Це і релігійна підтримка, і всілякі містичні прийоми, включаючи ворожіння і різні духа системи. І треба сказати, все це вельми ефективно спочатку, якщо, звичайно, уникати фанатизму. Проте потім людині для спілкування зі своєю душею досить просто зупинитися на мить і прислухатися до себе, до своїх відчуттів. Скажімо так: справжнє спілкування зі своєю душею і душами інших людей відбувається тільки тоді, коли мозок вільний від егоїстичних думок і бажань. І саме через таке спілкування і відбувається духовне очищення людини. Якщо людині складно це робити самому, значить, потрібно читати правильні духовні книги, спілкуватися з нормальними людьми, що не пашить егоїзмом за кілометр. Що тут мається на увазі під правильними книжками? Це ті книги, які не вчать агресії по відношенню до навколишнього світу, а вчать гармонійному співіснуванню. Тільки так і можна по-справжньому спілкуватися з власною душею - тим світлим початком, який закладено в кожному з нас. І тільки після того, як ви з нерозділеним серцем навчитеся чути себе, вам стане доступним бачення і будь-який інший душі. І не тільки людської, а й будь-якого живої істоти. Що ж, думаю, ми прояснили питання, як говорити з душею. Для цього потрібно зовсім небагато: бажання і вміння терпляче слухати себе, яке досить легко набувається з практикою усвідомленої життя.


» » Як говорити з душею?