Що таке агентство?

Фото - Що таке агентство?

Агентство - це установа, яка виконує певну функцію з надання того чи іншого виду послуг. Дане слово в сучасному суспільстві на слуху - туристичне, рекламне, детективне ... яких тільки агентств нині немає.

Розберемо докладніше, що таке агентство.

Агентство - вона яка?

Отже, як ми сказали, агентство - це установа, яка виконує послуги певного характеру. Поруч зі словом агентство завжди стоїть прикметник, який і визначає характер послуг.

Туристичне агентство займається наданням клієнтам різних путівок, рекламне - надає послуги з просування продуктів, детективне - надає послуги приватного розшуку. Агентство нерухомості підбирає клієнту відповідну житлову площу або приміщення для комерційних цілей, а також допомагає здійснити операцію по об'єкту. Кадрове агентство, взаємодіючи з роботодавцями та здобувачами, допомагає одним знайти персонал, іншим - отримати роботу. Якщо у вас є якісь питання щодо кадрових агентств, їх діяльності і т.п., можете залишати їх у спеціальному розділі сайті - Кадрові агентства.

Агентство як частина компанії

Термін має ще одне вузьке значення, згідно з яким агентство - це представницька установа більш великого підприємства в певному регіоні. У даному сенсі слово агентство є синонімом слова філію.

Агентство як частина назви

Слово агентство найчастіше використовується для назви органів державного управління (наприклад, Агентство національної безпеки США) або для позначення міжнародних організації (Міжнародне агентство з атомної енергії).


» » Що таке агентство?