Як розтягнути шкіряне взуття?

Фото - Як розтягнути шкіряне взуття?

Вам подарували красиві шкіряні чобітки, а вони завузькі? Не засмучуйтеся, шкіра тварин, з якої і шиють взуття, має властивість розтягуватися.

Модниці придумали безліч способів розтягнути шкіряне взуття, але, якщо є можливість, радимо все ж віднести чобітки або туфлі фахівця.

Якщо ж такої можливості немає, то скористайтеся одним із таких способів:

  1. Застосувати спеціальний засіб для розтяжки взуття.
  2. На внутрішню поверхню чобітків нанести одеколон, а потім надіти їх на товстий носок. Ходити так слід приблизно годину. Через деякий час чоботи можуть знову стиснутися. Тоді можна повторити процедуру. Альтернативою одеколону можуть послужити касторове масло, окріп, спирт.
  3. Загорнути взуття у вологе махровий рушник, покласти в коробку з-під взуття коробку зав'язати в целофановий пакет. Так залишити на ніч. Вранці надіти і походити. У цьому випадку взуття придбає форму вашої ноги. І, як запевняють досвідчені модниці, що не стиснеться назад.
  4. Можна покласти в туфлі або чоботи мокру папір. Так її слід залишити до висихання паперу при кімнатній температурі. Увага! Якщо ви вирішите прискорити процес, поклавши туфлі на батарею, вони стискуватимуться ще більше.

Тут слід згадати, що таким чином можна розтягувати тільки взуття з натуральної шкіри. Взуття зі шкірозамінника розтягувати настійно не рекомендується. А для лакової шкіри підходить тільки обробка внутрішньої частини спреєм.

Отже, зі статті ви дізналися, як розтягнути шкіряне взуття в домашніх умовах. Але, в майбутньому не тіште себе ілюзіями і купіть взуття за розміром. Так і здоров'я, і нерви будуть в порядку.


» » Як розтягнути шкіряне взуття?