Як зменшити взуття?

Фото - Як зменшити взуття?

Ви прийшли в магазин взуття і вибрали для себе взуття. Взуття високої якості і відмінно виглядає на нозі. Але, на превеликий жаль, вона трошки більша, а в магазині немає меншого розміру цієї моделі. І ви відразу думаєте, як зменшити розмір взуття, адже дана модель взуття вам дуже сподобалася. Зменшити розмір взуття реально, потрібно просто знати деякі способи.

Способи, як зменшити взуття

  • Якщо ви тільки зібралися купити взуття, погляньте на сертифікат якості виробу. Якщо взуття в процесі носіння буде розтягуватися, то в такому випадку краще відмовитися від цієї покупки. У випадку, якщо модель взуття вам настільки сподобалася, що вас не лякають труднощі, сміливо купуйте вподобану взуття.
  • У деяких магазинах взуття продаються гелеві або силіконові вкладки, прикупивши які, у вас вийде скорегувати розмір свого взуття. Ці вкладки помістіть в п'яту або носок в всередину колодки. Поміряйте взуття ще раз і переконайтеся в тому, що з вкладкою вона ідеально підходить вам за розміром. Однак цей варіант не можна застосовувати до відкритих туфлі та босоніжки.
  • Можна ще скористатися устілками з гігієнічного матеріалу (краще латексного), який не дозволяє нозі бовтатися при ходьбі. Устілки з латексу хороші тим, що вони щільно прилипають до внутрішньої поверхні підошви, і їх можна застосовувати для босоніжок або відкритих туфель. Зверніть увагу, в зимове взуття дані устілки не рекомендується вставляти, так як від цього може переохолодитися стопа.
  • Якщо запропоновані варіанти вам не підходить, слід звернутися у взуттєву майстерню, де вам зможуть підігнати взуття за розміром. Часто майстерня може розташовуватися і в магазині, де ви купили взуття. Вкажіть майстру, де конкретно ви хочете (носок, п'ята і т.п.) зменшити розмір взуття.

» » Як зменшити взуття?