Як розтягнути замшеве взуття?

Фото - Як розтягнути замшеве взуття?

Замша - еластичний матеріал, проте розтягнути замшеве взуття досить складно. Найпростіший спосіб разнашіванія - носити замшеве взуття якомога частіше. Завдяки постійному руху взуття все-таки сяде по нозі і не буде тиснути. Але є більш швидкі способи того, як розтягнути замшеве взуття.
Вологий метод

Замшеве взуття в принципі мочити не рекомендують, так як вона може втратити колір. Але невелика волога для розтягування не зашкодить. Вам просто необхідно надіти мокрі шкарпетки на ноги, а потім - замшеве взуття. Так необхідно ходити, поки шкарпетки не висохнуть. Також можна обробити конкретні місця, де тисне взуття, спиртом, розведеним водою.

Шерсть

Надіньте шерстяні шкарпетки. Далі обігрів взуття феном, щоб відчувалося тепло і навіть було трохи гаряче. Потім надіньте взуття і ходіть так, поки вона не охолоне.

Холод

У поліетиленові пакети необхідно набрати води, герметично закрити і помістити у взуття. Потім цю взуття потрібно покласти в морозилку. Далі відбувається процес заморожування води і, як наслідок, розтягування взуття. Ну а щоб витягнути з взуття лід, потрібно дати йому відтанути.

Засоби для розтягування замшевого взуття

Як розтягнути замшеве взуття, якщо народні способи не допомагають? Для цього варто звернутися до спеціальних засобів, які не тільки розтягнутий вам замшу, але й не зашкодять взуття. Це спеціальні аерозолі, які продаються у взуттєвих магазинах. Аерозоль потрібно розпорошити всередині вашого взуття, а потім надіти її на деякий час. Взуття стане більш піддатливою і м'якою, і вам буде легше її розносити. Також існує спеціальна колодка, яка передбачає кілька накладок, які дозволяють розтягнути взуття до потрібного розміру, як по довжині, так і по ширині. Потрібно всього лише вставити цю розсувну колодку всередину взуття і спеціальним коліщатком підкрутити її до потрібних вам розмірів. Такий метод називається «сухий» розтяжкою замшевого взуття. Він займе у вас кілька днів.


» » Як розтягнути замшеве взуття?