Як розносити взуття?

Фото - Як розносити взуття?

Часом покупка нового взуття приносить купу страждань, і всі вони пов'язані з тим, що нове взуття не так зручна, як улюблена стара пара черевиків, вона тисне і натирає. Що ж робити, щоб полегшити свою долю, як розносити взуття? В даному випадку, головне це те, що не варто планувати надіти нове взуття відразу, попередньо походіть в ній будинку хоча б півгодини. Цього часу достатньо, щоб зрозуміти, натирає чи нове взуття.

Кожна людина, яка хоч раз стикався з питанням, як розносити тісне взуття, знає, що це завдання не з простих, і вимагає жертв. Основною жертвою є те, що Вам все-таки доведеться походити в незручному взутті.
Як розносити взуття. Варіанти:

  • Спеціалізовані засоби, так звані розтяжки для взуття. Засіб необхідно наносити всередину взуття, після чого взувати її і ходити деякий час. Для більшого ефекту варто розношувати взуття з товстим носком.
  • Горілка чи спирт. Дані рідини досить добре випаровуються, тому змастивши свою нову взуття зсередини, і надівши її на товсті шкарпетки, Вам не доведеться довго ходити, щоб вона висохла. Процедуру повторити необхідну кількість разів.
  • Тепла вода. Горілку можна замінити теплою водою. При цьому воду варто залити у взуття, щоб вона змочити рівномірно, і залишки води вилити. Далі процедура ідентична - надягайте взуття на товстий носок і походіть в ній пару годин.
  • Холод і пакети з водою. Даний варіант підходить, якщо Вас цікавить, як розносити шкіряне взуття, але, ні в якому разі не лакову. Для цього способу Вам будуть потрібні герметичні пакети, наповнені водою. Їх необхідно помістити в взуття, так щоб вони щільно заповнили внутрішній простір взуття, і помістити взуття в холодильник на кілька годин. Після витягнути пакети з взуття і дати нагрітися їй у природних умовах, і тільки після цього одягати.
  • Рясне змазування кремом, даний варіант не підходить для замшевого взуття. Після того як Ви змастили взуття, необхідно одягнути її на товстий носок і походити пару годин, процедуру варто повторювати кілька разів.
  • Газета. Спершу змочіть взуття зсередини теплою водою, а потім щільно набийте її газетою, попередньо подрібнивши її на шматки (для зручності). Газета в даному випадку замінить Вашу ногу з товстим носком, і не дозволить взуття усохнути. Процес висихання займе більше часу, ніж при носінні. Інший варіант, набити туфлі мокрою газетою, але в цьому випадку процес висихання займе більше доби.
  • Кетамін (можна замінити реп'яховою або соняшниковою). Перш ніж змастити взуття маслом, її необхідно нагріти, це можна зробити за допомогою фена, або ганчірочки змоченою гарячою водою (обернувши нею взуття). Після того, як розігріта взуття рясно змащена маслом, її необхідно одягнути на товстий носок і носити пару годин. При необхідності процедуру повторити.
  • Мило або віск. Крім того, зняти навантаження тісного взуття на ноги допомагає змащування її з внутрішньої сторони розчином мила, або змоченим шматочком мила, а також воском.
  • Крім того Ви можете скористатися послугами взуттєвих майстерень, які розтягнутий Вашу взуття на спеціальному обладнанні.

Який би спосіб Ви не вибрали, варто пам'ятати, що нога людини індивідуальна, і тому більш комфортно буде Вам у взутті, разношенной за допомогою власних ніг і товстих шкарпеток.


Часом нове взуття необхідно надіти терміново, і тоді виникає питання: як швидко розносити взуття? І в даній ситуації доведеться Вас засмутити тому, як Вам належить розношувати їх у процесі, так як миттєво взуття не розносити, і найпростіший варіант, носка взуття на товстий носок може зайняти від декількох годин, до пари днів.

Крім того корисно буде прочитати інші статті нашого сайту, присвячені даній темі: «Як розносити замшеве взуття?»І«Як розносити туфлі?». Однак, знайте, що взуття розношується в домашніх умовах на міліметри, в майстерні Вам допоможуть відіграти максимум до половини розміру (що звучить дуже оптимістично). Тому не беріть взуття, якщо вона Вам реально тисне, якою б чудовою вона не була. Про те, як вибрати взуття, Ви дізнаєтеся, прочитавши іншу статтю нашого сайту - «Як вибрати взуття?».


» » Як розносити взуття?