Як вибрати манго?

Фото - Як вибрати манго?

Манго - унікальний і дуже корисний фрукт. Його особливість у тому, що вживати його можна як зрілим, так і ще зеленим. Не багато хто знає, як правильно вибрати манго, тому ми дамо вам кілька рекомендацій.
Рекомендації

  • Перед здійсненням покупки оціните візуально фрукт. Його довжина повинна становити від 10 до 20 сантиметрів, а величина може коливатися від сорту.
  • Також варто звернути увагу на колір шкірки. Манго повинен мати червоний, жовтий чи зелений окрас. Насиченість кольору говорить про його ступеня зрілості, але незалежно від цього всі плоди мають однаково корисні властивості. Слід знати, що чим яскравіше і інтенсивніше забарвлення шкірки (будь то зелений або червоний колір), тим більше стиглий фрукт.
  • Спантеличившись питанням, як вибрати стиглий манго, не забудьте його понюхати. Фрукт повинен мати ароматний смолистий запах, який найбільш легко можна відчути у хвостика. Якщо ж запаху немає - фрукт не дозрів і на смак буде ніяким. При наявності кислуватих ноток або спирту, знайте, що манго вже перезріло, і в ньому почалися процеси бродіння.
  • Цікаво, що визначити стиглість манго можна і станом його шкірки. Вона повинна бути досить гладкою, тугий і блискучою. На шкірці не повинно бути шорсткостей мул зморшок - це перша ознака недостиглого манго. А от наявність чорних цяток буде свідчити про повне дозріванні плоду. Примітка: якщо ви бачите, що шкірка в'яла, не купуйте фрукт, він вже не першої свіжості і тривалий час пролежав на прилавку.
  • Пам'ятайте, що неможливо купити хороший манго НЕ помацавши його. Покладіть манго в руку і прикиньте його вагу. Якщо він менше 200-300 грам, то фрукт ніяк не міг встигнути дозріти. Якщо ж вам попадеться напівкілограмовий гігант, будьте впевнені в його стиглості. Великі екземпляри частіше використовують для соку, а ті які поменше просто для їжі.
  • Продовжуючи тримати манго в руці, обережненько його стисніть, але не сильно. Фрукт не повинен бути ні занадто твердим, ні м'яким. При натисканні ви повинні відчути пружність.
  • Вибираючи манго, можете абсолютно не звертати уваги на його форму, так як вона ні на що не впливає. Головне пам'ятати, що фрукт повинен бути яскравим, гладким і щільним, а неправильна форма - це не показник. Часто виходить так, що самі некрасиві плоди виявляються найбільш ароматними та смачними. Так що можете провести свій маленький експеримент.
  • Уже в домашніх умовах ви можете розрізати манго і подивитися на його м'якоть. Вона повинна мати волокнисту структуру, приємний аромат, яскравий жовтий або оранжевий колір.

Зверніть увагу, що не варто брати плоди, які мають вологу (в'ялу) шкірку, а також вм'ятини або поглиблення.


Тепер ви знаєте, як вибрати манго. Скориставшись нашими порадами та рекомендаціями, ви станете справжнім фахівцем і будете регулярно балувати себе і своїх домочадців смачними екзотичними фруктами.


» » Як вибрати манго?