Як вибрати ананас?

Фото - Як вибрати ананас?

Перше, на що ми звертаємо увагу при покупці ананасу це бадилля. Якщо ви тримаєте в руках плід із зеленою «бадиллям», то можете не сумніватися в свіжості фрукта. Якщо кожен листочок ви можете з легкістю витягнути з стрижня, то це говорить про те, що ананас стиглий.

Крім цього, стиглість плоду можна визначити, просто постукавши по фрукту. Якщо, поплескавши по ананасу долонькою ви почули глухий звук, значить перед вами стиглий і соковитий фрукт. Однак, якщо ж почуєте «порожній звук», то краще відкладіть фрукт назад на полицю, ймовірність того, що він пересох досить велика. Якщо ви купили стиглий ананас, то м'якоть на зрізі буде золотистою, а у недостиглого - блідою.

Ідеальний ананас завжди буде трохи м'якувата, але при цьому буде володіти пружною кіркою. Ті плоди, що продаються незрілими на дотик значно відрізняються від стиглих. Їх кірка не еластична, а просто тверда. На питання, як правильно вибрати ананас, можна сміливо відповідати: "Дивіться на кірку фрукта". До речі, якщо фрукт має кіркою зеленого кольору, то це ще не говорить про те, що він не дозрів. А ось окрас темними плямами, вказує на те, що швидше за все ви тримаєте в руках уже зіпсований продукт.

І нарешті останній критерій відбору - аромат. Стиглий ананас завжди поширює легкий солодкуватий запах. А ось більш насичений аромат, може вказувати на що почалося бродіння.

Із зовнішніми ознаками ми визначилися. Тепер варто звернути трохи вашої уваги на вартість ананаса. Занадто дешевий фрукт виявиться швидше за все з гіркотою, т.к був зібраний не дозрілим і дозрівав під час перевезення по морю. А ось більш дорогі ананаси збирають вже стиглими і перевозять на літаку. Вони будуть володіти найкращими смаковими якостями.

Тепер, знаючи як вибрати ананас, ви можете вирушати в магазин за цим екзотичним фруктом.


» » Як вибрати ананас?