Де взяти грошей на квартиру?

Фото - Де взяти грошей на квартиру?

Особливістю ринку нерухомості в Росії є висока ціна на житло. Вона така, що дозволити собі придбати квартиру навіть економ-класу на власні кошти можуть далеко не всі громадяни. Про купівлю елітного житла мова навіть не йде. Стати власником житлових приміщень можна, купивши готове житло (нове або на вторинному ринку), самостійно побудувавши будинок, беручи участь у пайовому будівництві або в накопичувальному житловому кооперативі. Кожна сім'я вирішує, де взяти грошей на квартиру, самостійно.
Іпотека

Комерційні банки із задоволенням надають позикові кошти для придбання житла. Отримання кредиту можливе, якщо у громадянина є стабільне джерело доходу, заробіток, він трудиться в серйозній організації з «білою» заробітною платою, має хорошу кредитну історію, не має серйозних хронічних захворювань або невиліковних хвороб, а також не захоплений екстремальними видами спорту і проведення дозвілля .

При іпотечному кредитуванні банки видають гроші на купівлю квартири під заставу самої нерухомості, що купується. Тобто до остаточного погашення кредиту ви не зможете зробити ніякої угоди з відчуження квартири без отримання згоди банку. Зате з'являється перспектива позбутися іпотечної квартири через порушення строків внесення платежів, що може бути наслідком втрати роботи, тривалої хвороби або смерті. При отриманні іпотечного кредиту позичальник повинен розташовувати засобами на початковий внесок і мати пристойну заробітну плату, оскільки при сформованих обставинах, тільки маючи дохід, що перевищує середню заробітну плату по Росії, можна виплачувати іпотеку. В іпотеку можна купувати нове житло і житлові приміщення на вторинному ринку. Спочатку потрібно внести зазвичай від 10 до 30% вартості квартири, решту грошей необхідно буде вносити частинами строком до 20 років.

Щоб отримати іпотечний кредит, потрібно звернутися в банк і оформити стандартний пакет документів. Оскільки ставки за іпотечним кредитом в банках різні, також відрізняються умови видачі та повернення грошей, то краще ознайомитися з пропозиціями різних банків.

Державні цільові програми

Ще одним способом отримати гроші на квартиру є участь у національних програмах проекту «Доступне і комфортне житло - громадянам РФ». Фінансування придбання житла ведеться з федерального, регіонального та місцевого бюджетів. У регіонах має бути розроблена своя програма, що не суперечить федеральної.


Основною категорією громадян, які можуть отримати гроші в рамках підпрограми РФ «Забезпечення житлом молодих сімей» є члени молодих сімей. Для отримання держпідтримки потрібно мати вік до 30 років. Сім'я може складатися з самотнього батька або двох подружжя (з дітьми або без них) і повинна бути визнана в установленому порядку потребує поліпшення житлових умов. Крім того, необхідно розташовувати грошима в сумі рівній середньої вартості житла з урахуванням отриманої субсидії.

Молодим сім'ям без дітей покладена допомога в розмірі 35% середньої вартості житла, а після народження дитини муніципалітет повинен додати ще 5%. Якщо сім'я, яка має дитину, звертається за допомогою, то розмір виплати складе 40% середньої вартості житла.

Для розрахунку вартості житла розмір житлової площі для сім'ї, яка складається з двох осіб, приймають рівним 42 кв. м, а для сім'ї з 3-х і більше осіб - по 18 кв. м. на кожну людину. Звертатися за субсидією потрібно в муніципалітет, орган місцевого самоврядування, районну адміністрацію, надавши їм стандартний пакет документів.

Заробітна плата і квартира

Перебравши всі відомі варіанти пошуку грошей, можна зупинитися на інструкції, як заробити гроші на квартиру. Дуже небагато громадяни здатні самостійно заробити достатньо грошей і купити собі квартиру. При середній заробітній платі по Росії трохи більше 20 тисяч рублів заробляти на окреме житло можна роками, не домагаючись помітного результату. Якщо пошукати можливість додаткового заробітку, змінити роботу на більш високооплачувану, то час накопичення коштів злегка скоротиться.


» » Де взяти грошей на квартиру?