Як схуднути швидко на 10 кг?

Фото - Як схуднути швидко на 10 кг?

Надмірна вага доставляє безліч незручностей. Мало того, що людина не може підібрати собі нормальний одяг, у нього з'являється багато комплексів. Однак, дотримуючись строгий режим харчування і не забуваючи про фізичні навантаження, можна схуднути на цілих 10 кг! Якщо і далі дотримуватися дієти і регулярно виконувати вправи, то незабаром вдасться повернути минулі форми.
Як схуднути швидко на 10 кг за допомогою дієти?

Якщо потрібно швидко схуднути на 10 кг, слід вибрати собі жорстку дієту. Так як на сьогоднішній день розроблено досить багато систем харчування, можна підібрати ту, яка буде викликати мінімум дискомфорту. Також важливо проконсультуватися з лікарем-дієтологом, він запропонує оптимальний варіант схуднення.

Кефіру-яблучна дієта

Кефіру-яблучна дієта розрахована на 9 днів. Завдяки такій системі живлення вдасться скинути близько 10 кг. Дана дієта досить проста, але дає хороший результат, плюс в яблуках міститься багато корисних речовин, що тільки йде на користь організму. Проте в ній немає вуглеводів, тому повторювати її можна тільки по закінченні трьох місяців.

Отже, перші три дні потрібно пити по 1,5 літра знежиреного кефіру. Другі три дні дозволяється їсти свіжі яблука. Добова норма становить 1,5 кг. І останні три дні знову п'ється знежирений кефір - по 1,5 літра.

Важливо знати, що під час цієї дієти може з'явитися слабкість, в цьому випадку можна додати в свій раціон трохи вуглеводів або білків.

Дієта «Максимум ефекту»

Щоб схуднути на 10 кг за короткий період, можна спробувати дієту, яка називається «Максимум ефекту». Її меню таке:

  • 1 день. З'їдаєте 1 кг відвареної картоплі.
  • 2 день. Дозволяється їсти тільки капусту в необмеженій кількості.
  • 3 день. Протягом усього дня необхідно їсти варений буряк.
  • 4 день. Вживається 1 кілограм сирої морквини.
  • 5 день. Можна їсти тільки яблука в необмеженій кількості.
  • 6 день. Їжте огірки. Їх кількість необмежена.
  • 7 день. Можна їсти тільки яблука.

Під час дієти забороняється їсти після 19 годин.

Якщо ви хочете швидко скинути вагу, вам у цьому допоможе наша стаття - Як схуднути за тиждень на 10 кг.

Фізичні навантаження

Якщо потрібно терміново схуднути на 10 кг, найоптимальнішим буде бігати по годині на свіжому повітрі. Кардионагрузки допоможуть підтягнути тіло, головне, щоб вони були регулярними. Бігайте 7 разів на тиждень, поки не досягнете бажаного результату, потім можна скоротити час тренувань. Якщо вам не вистачає дисциплінованості, запишіться в спортзал. Обговоріть з тренером програму, нехай він порадить вам вправи, які будуть впливати на проблемні місця.

Якщо ви вирішили займатися вдома, то обов'язково протягом 15 хвилин робіть всілякі вправи на прес. Опрацьовуйте всі м'язи живота, не шкодуйте себе, не лінуйтеся. Робіть махи ногами, щоб позбутися «вух» на талії. Зміцнити ноги допоможе вправа під назвою «Велосипед». Ляжте на спину, підніміть ноги на 45 градусів і крутите «педалі». Робити це потрібно не менше трьох хвилин. Також зміцнити ноги і м'язи преса допомагає вправа «Ножиці». Лягайте на спину, підніміть ноги на 45 градусів і робіть швидкі махи ногами протягом трьох хвилин.

Коли потрібно швидко схуднути, потрібно розглянути кілька способів скидання ваги. Корисну інформацію по цій темі можна знайти в нашій статті - Як схуднути на 10 кг.


» » Як схуднути швидко на 10 кг?