Як пити зелений кава для схуднення?

Фото - Як пити зелений кава для схуднення?

Користь зеленої кави оцінили вже багато. Його вживання дозволяє очистити організм від шлаків і токсинів, зменшити вагу, а також знизити тиск. Зазвичай його вживають саме з метою схуднення. Але щоб домогтися бажаного результату, необхідно не тільки знати про те, як пити зелений кава для схуднення, але і про те, як його приготувати. Адже лише правильно приготований кави зберігає всі необхідні речовини, а значить, допомагає схуднути.
Як пити зелений кава для схуднення правильно

Для того щоб позбутися зайвої ваги, а заодно і очистити організм, необхідно пити зелений кави перед сніданком і після вечері.

Напій обов'язково повинен бути свіжоприготований. Пити таку каву слід не пізніше, ніж за 15 хвилин до сніданку і через 30 хвилин після вечері. У готовий напій не слід додавати цукор, молоко, вершки.

Обсяг напою, який можна випити за раз, не повинен перевищувати 250 мл. Якщо індекс маси тіла більше 31, то кількість добових порцій можна збільшити з 2 до 3. Максимально допустимий добовий обсяг не повинен перевищувати 1 літра.

Щоб домогтися дійсно хороших результатів, необхідно пити зелений кави протягом 12 тижнів без перерви.

Тепер, коли ми повідали вам, як схуднути із зеленим кави, необхідно розповісти і про те, як його правильно приготувати.

Нюанси приготування

Деякі люди обсмажують кавові зерна перед варінням, але це неправильно. Адже саме в зеленому кави містяться корисні речовини, що стимулюють втрату ваги, які в процесі обсмаження практично повністю зникають.

Перед приготуванням рекомендується измель зерна. Найпростіше зробити це або в кавомолці, або пропустивши їх через м'ясорубку.

На одну порцію потрібно 3 ч. Л. подрібнених зерен, які необхідно заварити окропом. Не допускається, щоб кава під час приготування кипів. Тому необхідно або заварювати його відразу в чашці, або використовувати френч-прес. Після заварки кави повинен настоятися не менше 5 хвилин, і лише після цього його можна пити.

Дотримуючись цих простих рекомендації по приготуванню і вживанню зеленої кави, ви без зусиль зможете позбутися зайвої ваги.


» » Як пити зелений кава для схуднення?