Як заварювати каву?

Фото - Як заварювати каву?

Якщо ви вирішили побалувати себе каву, то скористайтеся для його приготування не кавоваркою або туркою, а френч-пресом або в'єтнамським заварним стаканчиком (фін). Смак готового напою вас приємно здивує, так само як і тонкий аромат.
Як правильно заварювати каву в Фіне?

Перед тим як заварювати каву у в'єтнамському стаканчику, вам буде потрібно приготувати наступне:

  • натуральна мелена кава - 2 ч.л.
  • цукор - за смаком;
  • відфільтрована вода - 150-200 мл.

Візьміть заварний фін і обдайте окропом. Необхідно, щоб він трохи пропарився. Засипте в заварний стакан вказану кількість натуральної меленої кави. Використовуючи трамбовочную кришку фіна, розподіліть по ємності інгредієнт. Візьміть невелику кількість окропу і налийте у в'єтнамський стаканчик. Необхідно, щоб крупинки трохи розмочити. Після чого трамбовочную кришку фіна поверніть кілька разів за годинниковою стрілкою. Таким чином кава розкриється набагато краще, в результаті вийде дуже ароматним і терпким.

Візьміть залишився окріп і залийте у в'єтнамський стаканчик. Після чого відразу ж закрийте кришкою. Необхідно, щоб кава якнайкраще розпарився. Вже через кілька хвилин кава з фіна почне потроху просочуватися через підставку в скляний стакан. Коли він повністю заповниться, можете виливати готовий напій в кухоль. Додайте туди за смаком цукор. Можете замінити його згущеним молоком, якщо ви не любите надто гіркий кави. Смачного!

Як заварювати каву у френч-пресі?


Тепер перейдемо до процесу заварювання кави у френч-пресі. Вам потрібно наступне:

  • мелений натуральна кава - 4 ч. л .;
  • відфільтрована вода - 300 мл;
  • цукор і молоко - за смаком.

Візьміть френч-прес і засипте в нього каву, бажано, щоб він був свіжомеленим, тоді напій вийде ще більш ароматним. Залийте його окропом, а потім ретельно перемішайте ложечкою. Це необхідно зробити для того, щоб кавові крупинки віддали свій смак. Після чого відразу ж закривайте їх сіточкою, вона не повинна доходити до рідини на кілька сантиметрів. Потім закрутіть кришку, накрийте френч-прес кухонним рушником і залиште на 3-4 хвилини настоюватися. Після закінчення цього часу буде потрібно перемішати напій. Для цього опустіть сіточку вниз, а потім підніміть. Проробіть так кілька разів. Далі опустите сіточку на дно френч-пресу, щоб отримати відфільтрований напій і можете розливати його по чашках. Додайте молоко і цукор в каві за смаком. Смачного!

Корисні поради

Як правильно заварювати каву в Фіне і френч-пресі ви тепер знаєте, але врахуйте, що для отримання відмінного напою необхідно використовувати для помелу тільки якісні зерна. Вони повинні бути добре обсмажені і продаватися в герметичній упаковці. Тримайте їх обов'язково в сухому і темному місці.

Щоб зробити смак кави більш пікантним, а аромат оригінальним, можна при його приготуванні використовувати різні спеції. Особливо прекрасний напій виходить з корицею або ваніллю, вони додаються на кінчику ножа в фін або френч-прес разом з натуральним меленою кавою.


» » Як заварювати каву?