Як давати козяче молоко дітям?

Фото - Як давати козяче молоко дітям?

Питання харчування дитини - один з найважливіших в перші роки життя, так як правильне харчування закладає основу імунітету малюка. Багато матусі спантеличені питанням, коли і як можна починати давати дітям козяче молоко. Нижче ми розповімо вам про це.

Коли можна давати козяче молоко дітям

Тварина молоко - досить важкий продукт для дитячого організму, лікарі рекомендують утриматися від його вживання малюкам в перші місяці життя. Однак якщо у матері недолік власного молока, то починати негайний прикорм дитини просто необхідно.

У статті Яке молоко краще ми вже піднімали тему заміни грудного молока тваринам: козяче молоко - найбільш доступне і близьке за властивостями до материнського. Вводячи його невеликими порціями в раціон малюка, поступово збільшуючи дозування, ви зможете відновити недолік в потрібних дитячому організму поживних речовин.

У тому випадку, якщо вашого молока достатньо дитині, вводити в раціон козяче молоко раніше одного року (а краще півтора років) немає ніякого сенсу. Більш того, це протипоказано робити до дев'яти місяців. Однак, якщо ви все-таки вирішили почати використовувати цей продукт для харчування вашого малюка, то в першу чергу дайте йому спробувати йогурти або сирок на його основі.

Також про властивості козячого молока і його користь для дитячого організму ви можете прочитати в статті Чи можна козяче молоко дітям.


» » Як давати козяче молоко дітям?