Як вилікувати мову?

Фото - Як вилікувати мову?

Стоматит - запалення слизової оболонки, при виникненні якої в роті утворюються виразки, які мають білий наліт. Позбутися від такого захворювання можна в домашніх умовах. Розглянемо, як вилікувати мову від стоматиту самостійно.
Лікування стоматиту

Помітивши в себе ознаки стоматиту, необхідно якомога швидше почати лікування. В першу чергу рекомендується почати полоскання ротової порожнини. Використовуйте для цього відвари, приготовлені на основі шавлії, кори дуба, ромашки або звіробою.

При лікуванні стоматиту обов'язково використовуйте перекис водню. Змочіть в ній ватяну паличку і припечіть виразки. Важливо проробляти таку процедуру 2-3 рази на день. Зверніть увагу, що припікання виразок викликає сильний біль, але треба терпіти, інакше вилікувати мову швидко ви не зможете. Також рекомендується полоскати рот розчином, приготовленим на основі перекису водню. Треба взяти цей засіб в кількості 1 ч. Ложки і розвести в 200 мл теплої води.

При стоматиті відмінно допомагає сира картопля. Треба взяти скибочку і прикласти до ранки. Тримати картоплю необхідно 10-15 хвилин. Проводити таку процедуру рекомендується кожні 2 години.

Дуже ефективною при стоматиті є харчова сода. Потрібно приготувати на її основі розчин. Візьміть 2 ч. Ложки соди і розведіть в 200 мл теплої води. Полощіть отриманим розчином рот кожні 3-4 години.

Також рекомендується кілька разів на день обробляти ранки йодом. Ефективна в цьому випадку і зеленка. Нею також обробляється стоматит.

Багато лікарів при появі такої хвороби призначають препарати, що підвищують імунітет. Тому якщо є можливість їх пропити, то зробіть це. Ось список найбільш ефективних засобів для підвищення імунітету:

  • Віферон;
  • Гриппферон;
  • Арбідол;
  • Циклоферон;
  • Аміксин.

Також рекомендуємо прочитати статтю Виразки в роті: як лікувати.


» » Як вилікувати мову?