Як вилікувати розтягнення?

Фото - Як вилікувати розтягнення?

Розтягнення м'язів - пошкодження м'язових волокон або ділянок, що з'єднують їх з сухожиллями. При такій травмі людина відчуває гостру сильний біль, сковує рухи. У подібних ситуаціях дуже важливо знати, як швидко вилікувати розтягнення, щоб стан потерпілого не погіршилося.

Розтягнення м'язів відбувається через непосильних фізичних навантажень або при сильній напрузі. При розтягуванні м'язів крім больових відчуттів може з'явитися припухлість, набряк і гематома.

При розтягуванні м'язів використовують гелі, мазі і креми, що поліпшують кровообіг і знімають запалення з болем. Добре підійдуть такі засоби, як "Золота зірка", "Лідокаїн", "Венорутон", "Індовазин", "Гепарил-гель" та інші.

Часто трапляється, що розтягнення плутають з вивихом. Про цю травму дізнайтеся зі статті Як лікувати вивих.
Розтягнення м'язів ноги

Перша допомога при розтягуванні ноги - прикласти холод до хворого місця. Підійдуть шматочки льоду або просто мокрий рушник. Через 20 хвилин ногу потрібно насухо витерти і забинтувати. Якщо не рухати хворою кінцівкою, біль вщухне.

На третю добу слід почати прогрівання. Прикладайте до хворого місця мішечок з теплою сіллю або піском і пару разів на день наносите йодну сітку.

По можливості ставте зігріваючі компреси. Добре підійде бинт, змочений гарячим молоком. Забинтуйте ногу і покрийте поліетиленом. Коли бинт охолоне, його треба замінити.

Можна також використовувати спеціальні гелі і креми.

Розтягнення м'язів руки

Багато людей не знають, як вилікувати розтягнення руки, не нашкодивши своєму здоров'ю. Тільки при незначних ушкодженнях допустимо лікування вдома, але краще звернутися до лікаря.

Для початку відразу поставте холодний компрес на 20 мнуть і повторіть його ще 3 рази з проміжком в 1 годину. Потім накладіть на хворе місце тугу пов'язку (еластичний бинт), що не перешкоджає нормальному кровообігу. Намагайтеся не рухати рукою і тримати її піднятою. На третю добу можна почати прогрівання. Якщо біль не вщухає, зверніться відразу до фахівця.

Також корисну інформацію ви можете дізнатися зі статті Що робити при розтягуванні.


» » Як вилікувати розтягнення?