Чому болять м'язи?

Фото - Чому болять м'язи?

Іноді можна відчувати тягне біль у м'язах. У даній статті мова піде про причини такого болю, а також її усунення. Зрозуміло, якщо людина ходить в тренажерний зал, то причиною болю буде саме його старанна робота над своїм тілом. Ну, а якщо людина і не був ніколи в тренажерному залі, вранці прокинувся і запитує себе, чому болять м'язи ніг, та ще й до такої міри болять, що встати з ліжка - це ціла проблема! Що це таке?

Відповіддю послужить наша пам'ять. Згадайте, можливо, Ви каталися на велосипеді, незвично довго прогулювалися по місту або тікали від когось? Біль у м'язах може також виникнути через розтягнення м'язів. У цьому випадку, Вам слід купити яку-небудь мазь від розтягнень в найближчій аптеці.

Тим не менш, на превеликий жаль, біль у м'язах не завжди пов'язана з фізичними навантаженнями. Іноді це може бути симптом хвороби.
Хвороби, що викликають болі в м'язах

Найчастіше, симптомами деяких хвороб є болі м'язів саме ніг. Це може бути пов'язано із захворюваннями судин ніг, самих м'язів, хребта або суглобів. Найчастіше вся справа саме в судинах, в порушеному відтоку венозної крові. Людина ж не може відрізнити, болять у нього конкретно м'язи або саме судини. Ці болі носять більш «тупий» характер, відчувається як-би важкість у ногах. У слідстві всього цього, може розвинутися така хвороба, як варикозне розширення вен.

Також м'язи ніг можуть хворіти через постійно сидячій або стоячій роботи. Адже за таких умов нормальний кровообіг не відбувається, виникає кисневе голодування, в ногах накопичуються дуже шкідливі токсини, після чого м'язи і починають хворіти.


Найсильнішу біль у м'язах ніг людина може відчути через такої неприємної хвороби, як міозит - запалення м'язів. Лікується міозит тільки під постійним контролем лікаря. Причиною цієї хвороби може послужити травма або незвичне перенапруження м'язів. Крім усього іншого, ця хвороба може виникнути, як ускладнення, наприклад, після грипу.

Якщо спортом Ви не займаєтеся, а м'язи постійно болять - обов'язково зверніться до лікаря. Чому болять м'язи і як з цим боротися, сказати Вам зможе тільки фахівець.

Чому болять м'язи після тренувань

Про тренуваннях, і м'язового болю після них, варто поговорити окремо. Вважається, що біль після тренувань - показник якості вчорашнього тренування, її ефективності.

Так, через що виникає така біль у м'язах? Все це через отримання людським організмом незвичній навантаження. Завдяки навантажень відбуваються мікророзриви втрі м'язових волокон. Звідси і виникає відчуття болю. Такі травми провокують наш організм до активного відновлення. Починає відбуватися дуже активний викид гормонів, а також синтез білка. А білок, як відомо, є будівельним матеріалом для наших м'язів. В результаті всього цього м'яза збільшують свій об'єм.

Така запізніла м'язовий біль слабшає через час. Якщо Ви будете тренуватися регулярно, вона, звичайно, не пройде зовсім, але через якийсь час перестане приносити Вам незручності. Змінивши свою програму або зробивши перерву, Ви знову згадайте про неї. Така м'язовий біль є позитивною, якщо Ви хочете «накачати» свою мускулатуру, стати сильнішими і більше.


» » Чому болять м'язи?