Скільки брати грошей в италию?

Фото - Скільки брати грошей в Італію?

Найдорожчі пропозиції ми розглядати тут не будемо, межі досконалості немає. Давайте проаналізуємо самі бюджетні та сімейні варіанти харчування та проживання.

Отже, ви купили путівку і задалися питанням про те, скільки брати грошей в Італію, дорогі чи там готелі, ресторани і магазини. Столиця Італії - Рим, тут, в середньому, номер в готелі обійдеться вам в 150 євро з однієї людини на добу, проте, можна пошукати варіанти розміщення в студентських хостелах, там ціна з однієї людини може скласти 15, а іноді, якщо пощастить і 10 євро на добу. Обов'язкова умова - проживати ви будете в загальній кімнаті з мінімум п'ятьма «товаришами». Душ і туалет, в таких економних місцях, зазвичай один на весь хостел.

В інших містах, середня вартість зменшується прямо пропорційно величині міста. Чим менше місто, тим дешевше в ньому можна зняти гостинцю, або навіть затишний будиночок в якому-небудь італійському селищі. Ціни тут коливаються від 30 до 100 євро в середньому. Харчування обійдеться вам, в середньому, 30 євро на день, в цю суму можна укласти досить поживні сніданок, обід і вечерю. Тому, щоб розрахувати, скільки грошей потрібно в Італію, прикиньте кількість бажаних днів, помножте на ці цифри (харчування / проживання), квитки туди-назад і скільки хочете витратити в магазинах. Подорожуйте із задоволенням!


» » Скільки брати грошей в италию?