Який готель вибрати?

Фото - Який готель вибрати?

Вирушаючи в ділову поїздку за кордон або в закордонну подорож, будь захоче забезпечити себе максимальним комфортом в чужій країні. Велику роль в цьому відіграє готель або готель, адже на період поїздки готель замінює рідний дім. Тому варто з особливою увагою поставитися до питання про те, який готель вибрати. Ми дамо вам деякі поради щодо вибору підходящої для вас готелю.
Який готель вибрати: поради

Для початку вам необхідно визначитися, чого конкретно ви хочете від своєї поїздки за кордон: повалятися на пляжі під спекотним сонцем, прогулятися по місту, розглянути всі пам'ятки, зануритися в нічне життя? Зрозумівши, чого ви найбільше хочете, залізьте в Інтернет і подивіться, в якій частині місця, куди ви їдете, найкраще зупинитися. Так, нічне життя вирує в центрі, а пляжний відпочинок гарний на узбережжі. Залежно від відповідного місця і потрібно вибирати собі готель. Вибравши готель, розташований далеко від тих місць, які ви хочете відвідати, ви прирікаєте себе на витрату часу (добиратися пішки довго) або грошей (громадський транспорт або таксі). Якщо витрати грошей на транспорт не уникнути, то вибирайте готель, розташований недалеко від метро. Отже, спочатку визначаємося з конкретним місцем зупинки, потім з'ясовуємо, які готелі, розташовані в даному місці, задовольняють наші потреби. Записуємо їх адреси та телефони, з'ясувати які можна в турагентстві або в Інтернеті.

Потім, прибувши в потрібне місце, йдемо по першому адресою. Якщо ціни на номери задовольняють, вільні і чисті номери є, то зупиняємося в цьому готелі. Якщо щось не влаштовує, шукаємо далі.

Трохи про типи готелях. Визначити статус готелю і якість обслуговування в ньому можна за кількістю зірок. Чотирьох- і п'ятизіркові готелі - найкращі, але дорогі, проте можна знайти готелі попроще, які вас цілком влаштують.

Приїхавши в готель, обов'язково з'ясуйте, яка там система харчування. Зверніть увагу на літери в системі живлення. BB - харчування один раз на день (тільки сніданок) - HB - дворазове харчування-FB - триразове харчування. Якщо готель надає тільки сніданок, уточніть, який це сніданок - англійська, континентальний або на шведському столі.

Не соромтеся на самому початку при заселенні в готель з'ясувати всі про додаткові, платних і безкоштовних послуги готелю, про можливі знижки. Ця інформація допоможе вам заощадити.

Уважно огляньте дістався вам номер. Оцініть його розмір, зверніть увагу на опалення або кондціонірованіе, наявність техніки в номері, побутових дрібниць типу праски і фена, разового набору косметичних засобів (шампунь, мило). Якщо цього ні, не посоромилися дізнатися, чи можна отримати те, що потрібно.

Обов'язково з'ясуйте час заселення і виселення в готелі, щоб позбавити себе від довгих очікувань або від переплат.


Дуже корисно, якщо ви вже визначилися з конкретними готелями, подивитися в Інтернеті відгуки людей, які жили в них. Не полінуйтеся хоча б трохи вивчити їх, щоб знати, до чого готуватися.

Готелі в Паттаї

Серед туристів все більш популярним стає Таїланд, особливо його курортне місто Паттайя. Тому багатьом цікаве питання про те, який готель вибрати в Паттаї. Умовно Паттайї можна розділити на три курортні зони - центр, північ і південь. Якщо ви хочете спокійного пляжного відпочинку, то не радимо вам зупинятися в центрі Паттайя. Там вдень і вночі шумить транспорт, працюють клуби, бари та інші розважальні заклади. Північ Паттайї багатий готелями, розташованими близько до побережжя, проте ціни там високі. Найбільш придатною для відпочинку в Паттаї є його південна частина.

Який готель вибрати тут для відпочинку? Jomtien Palm Beach - найвдаліше місце для відпочинку. Обслуговування в ньому на висоті, готель комфортний, і розташований він в самому вдалому місці. Неподалік від нього знаходиться готель Jomtien Thani, його ціни трохи нижче, але і знаходиться він трохи далі від пляжу.

Pattaya Park - готель з не менш вдалим розташуванням, оточений купою розважальних організацій в безпосередній близькості від пляжу. Поряд з ним знаходиться аналогічний готель Adriatic Palace. Який готель вибрати з представлених варіантів - справа вашого смаку. Якщо ви хочете вибрати якісний готель поблизу чистого пляжу, то вам в Grand Jomtien Palace. Транспорт тут теж не підводить. Його аналогами виступають готелі Natural Park і Sea Breaze, які ні в чому йому не поступаються. Для спокійного відпочинку на пляжі і рідкісних виїздів в місця розваг рекомендуємо Ravindra Resort, Botani, Pinnacle і Ambassador, де можна розслабитися і відпочити від міського шуму.

Якщо ви збираєтеся відправитися в уже любиться російським людям Туреччину, то поради щодо вибору готелів в цій країні ви можете знайти тут.

Ми трохи розповіли про те, який готель вибрати, дали вам кілька порад. Бажаємо чудового відпочинку за кордоном!» » Який готель вибрати?