Який готель вибрати в Туреччині?

Фото - Який готель вибрати в Туреччині?

Щоб визначитися з тим, який готель вибрати в Туреччині, потрібно знати, який відпочинок ви віддаєте перевагу: спокійний або активний, клубний або спортивний. Виходячи з цього, можна приступати до пошуків готелю.
Готелі для любителів спокійного пляжного відпочинку

Егейське і Середземне море найбільш підходять для пляжного відпочинку в Туреччині. Однак цей відпочинок став настільки популярним, що на місцевих курортах часом просто не проштовхнутися. Що ж робити, куди податися стражденним спокійного пляжного відпочинку? Вихід знайдеться: наприклад, недалеко від кордону Середземного моря та Егейського розташувався затишний прибережне місто Мармаріс. На цьому курорті цілком можна знайти більш-менш вільний пляж і дуже гарний готель. Це такі готелі, як Emre, Sessil, Sentimental, Palm Beach, Green Beach та інші 3-4-зіркові готелі. При цьому сервіс там цілком на рівні, як то кажуть «all inclusive» («все включено»). Можна заперечити, що в цих готелях немає модних нічних клубів і дискотек, але тут вже кому що - принаймні тих, хто приїхав до Туреччини просто насолодитися морем і сонцем, вищевказані готелі повинні повністю влаштувати.

Дорогі турецькі готелі

Тих, хто приїхав до Туреччини попиячити і «отжечь», місцеві готелі 3 * влаштують мало - їм всі 5 подавай. І треба сказати, на узбережжі таких дорогих готелів маса - все для гостей. У список послуг входить все, про що тільки можна мріяти - будь-яка їжа в дорогих ресторанах, модні нічні клуби, весь комплекс спа-процедур, власні пляжі, все для любителів підводного плавання і різних видів спорту: волейболу, баскетболу, футболу, тенісу, гольфу (є свої поля, майданчики і корти) і багато-багато іншого. На узбережжі Анталії можна виділити такі чудові готелі, як Limak Lara, Mardan Palace, Delphin Palace, Rixos Lares (всі готелі рівня 5 *). А для відпочинку з дітьми і літніх людей прекрасно підійде курорт Сіде. Місцеві готелі Ali Bey, Barut Hemera, Otium Eco Club Side та інші з радістю розкриють свої двері для вас і ваших дітей - всі готелі, зрозуміло, 5 *. І звичайно, кажучи про Туреччину, не можна не відзначити Аланью - цей дивовижний курортне місто, справжню турецьку морську перлину. В Аланьї можна зупинитися в готелях Alayie, Xperia Grand Bali, Lonicera World, Granada Luxury, Suntopia Peqasos та інших затишних готелях 4-5 *. Думаємо, тепер ви не будете задаватися питанням, який готель вибрати в Туреччині, а полетите прямо до моря.


» » Який готель вибрати в Туреччині?