Як забронювати готель?

Фото - Як забронювати готель?

Плануючи провести свою відпустку, деякі люди вважають за краще не замовляти путівку через туристичні агентства, вони мріють провести його за своїм графіком і розкладом. Тому перед ними постає завдання про місце проживання. Перед тим як вирушати в подорож, сьогодні у кожного є можливість забронювати готель без чиєї-небудь допомоги. Розглянемо, як забронювати готель самостійно. Для цього існує кілька способів.

 • Зайти на сайт вподобаного готелю і заповнити на ньому заявку на бронювання. По електронній пошті вам надішлють підтвердження про бронювання.
 • Скористатися послугою системи бронювання, яку надають певні сайти, наприклад, такі як agoda.ru. Користуючись саме такою послугою, у вас з'являється можливість порівняти пропозиції різних готелів і, вибравши оптимальний для себе варіант, оформити бронь. На таких сайтах практично завжди можна почитати залишені відгуки туристів, які раніше відпочивали в цьому готелі. Онлайн-бронювання готелів

Туристи всього світу користуються такою послугою. Вона стала зручною і звичної для багатьох жителів нашої планети. Для тих, хто жодного разу не замовляв місце проживання онлайн, детально розглянемо, як забронювати номер в готелі. Існує велика кількість сайтів, через які можна це зробити, перерахуємо деякі з них:

 • all-hotels.ru;
 • hrs.com;
 • hotels.ru;
 • booking.com;
 • ru.otel.com;
 • venere.com;
 • reservation.ru;

Скориставшись пошуковиком, можна знайти ще не один десяток подібних сайтів. Але, принцип роботи на них практично завжди однаковий.

 • Спочатку необхідно задати параметри пошуку. Тобто ви вказуєте Вас місто, дату і тип розміщення.
 • Після цього ви отримаєте список готелів, які можна забронювати. Вибираєте вподобану готель і дивіться що пропонують варіанти розміщення.
 • Визначившись з вибором, необхідно перейти на сторінку бронювання та вказати свої контакти: прізвище, ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону, дату розміщення і т.п. При необхідності ви можете висловити свої побажання до адміністрації готелю.
 • Після цього ви підтверджуєте свою згоду на бронювання.
 • По електронній пошті ви отримаєте підтвердження на бронювання.

Одну й ту ж готель можна побачити на різних сайтах, але вартість проживання може бути різною. Тому, перед тим як забронювати готель, ви можете порівняти ціни на бронь на різних сайтах, а потім вже приступати до самого процесу оформлення.

Економія на бронюванні готелів

Порівняти ціни на проживання в готелях можна різними способами:

 • Самостійно відвідати кілька сайтів, вибрати на них необхідний готель і зробити порівняльний аналіз. Такий пошук займе багато часу.
 • На сайті i-HotelsFinder.ru можна побачити систему порівняння. Ця система автоматично показує ціни одночасно на великій кількості сайтах онлайн-бронювання готелів. Такий пошук значно заощадить ваш час на пошуки. Якщо ви визначилися з вибором готелю, можна задати пошук за назвою цього готелю. Мінусом в такому пошуку є те, що ви не знайдете відгуків туристів, які відпочивали в сюжеті вас готелі. Але і ця проблема вирішувана, так як на цьому ж сайті надані посилання, пройшовши по яких, ви знайдете відгуки, залишені реальними туристами. Слід звернути увагу на один цікавий момент. Наприклад, якщо ви на одному з сайтів вже замовили бронь, але після цього знайшли такий же готель, але за нижчою ціною, ви можете збити ціну до необхідного вам межі. Для цього потрібно звернутися в службу підтримки відповідного сайту. Це так звана гарантія онлайн-бронювання.

Що необхідно при онлайн-бронюванні

Для того щоб, наприклад, забронювати готель в Туреччині самостійно, необхідно мати банківську картку міжнародної платіжної системи. У Росії найпоширенішими є картки Visa і MasterCard. І та і інша системи ідеально підходять для бронювання готелів по всьому світу. Ви можете використовувати будь-яку картку: зарплатну або кредитну, головне щоб на ній із зворотного боку був тризначний код, розташований з правого боку від поля для підпису. Для бронювання потрібно саме цей код. На деяких сайтах існують інші способи оплати, наприклад, електронні гроші або оплата через термінали. 


» » Як забронювати готель?