Як доїхати до Пулково?

Фото - Як доїхати до Пулково?

Пулково - аеропорти г. Санкт-Петербурга, розташовані приблизно в 15 км від центру міста. Найближча до них станція метрополітену - «Московська». Пулково-1 здійснює, в основному, місцеві внутрішні рейси, а Пулково- 2 - переважно, міжнародні.

Як доїхати до Пулково? Залежно від того, в якій аеропорт Вам потрібно потрапити, будуть відрізнятися нюанси, але в цілому, це або поїздка особистим транспортом, або міським автобусом або маршруткою, або на таксі. Також до цих аеропортів курсує автобусний експрес. В аеропортах передбачена парковка для особистих автомобілів.
Як доїхати до Пулково 1

  • Автобусний експрес (К-800): цей маршрут стартує з центру міста від метро «Володимирська». Комфортабельний автобус довозить пасажирів до терміналу Пулково 1, по шляху, роблячи зупинки біля станції метро «Технологічний інститут» та метро «Московська». Вартість проїзду по такому маршруту в даний час від 30 до 90 рублів, залежно від місця посадки (дорожче від Володимирської). Графік руху приблизно з 7:00 ранку до 12:00 ночі.
  • Міський автобус: від станції метро «Московська» можна дістатися до терміналу на міському маршруті №39 (вартість проїзду 24 рубля на поточний момент). Цей маршрут працює приблизно з 6:00 ранку і до першої ночі.
  • Від станції метро «Московська» курсує маршрутне таксі К-39, вартість проїзду складає в даний час 30 рублів.

Ну от, основні способи, як дістатися до Пулково 1 ми розглянули, поговоримо тепер про шляху до міжнародного аеропорту Санкт-Петербурга.

Як доїхати до Пулково 2

  • Автобусний експрес (К-900) йде від станції метро «Володимирська». Закінчення маршруту біля терміналу Пулково-2. По шляху проходження так само, як і у К-800, є 2 зупинки. Відповідно вартість поїздки також варіює від 30 до 90 рублів.
  • Міський автобус №13 від станції метро «Московська» довезе вас до терміналу Пулково 2. Також з 6:00 ранку і приблизно до 1 годині ночі.
  • Від м. Московської можна доїхати на маршрутних таксі К-39А, К-3, К-113. Причому маршрутка К-3 відправляється з Сінний площі, а К-113 курсує між мікрорайоном Купчино і терміналами Пулково. Вартість проїзду на таких маршрутах від 30 до 35 рублів.

Звичайно ж, можна замовити таксі, таксомоторних компаній здійснюють подібні послуги, дуже багато. Таксі 077, Таксі «7000000», таксі «6000000», Балтійське таксі і багато інших перевізників, у яких можна забронювати машину, в тому числі і через інтернет, і з комфортом доїхати до потрібного місця.

Якщо Ви їсте на особистому транспорті, орієнтуйтеся на наступні опорні точки: Московський проспект, а потім - Пулковської шосе, не пропустіть покажчик в аеропорт. Пам'ятайте, що Пулково 2 знаходиться трохи ближче до міста.

З урахуванням пробок, особливо вдень в будні, іноді найшвидший спосіб доїхати до аеропорту Пулково: добрати на метро до станції «Московська», а звідти маршруткою або автобусом до аеропорту. Вдалих Вам подорожей і комфортних поїздок по місту!


» » Як доїхати до Пулково?