Як дістатися до Пулково?

Фото - Як дістатися до Пулково?

Аеропорт Пулково є єдиним діючим аеропортом в Санкт-Петербурзі. Він розташований на 20 км на південь від центру міста, недалеко від КАД. Зараз в аеропорту Пулково-2 ведеться активна реконструкція, яка повинна закінчитися в 2015 році. У цій статті ми розповімо, як дістатися до Пулково з різних точок Санкт-Петербурга.
Громадський транспорт

Щоб дістатися безпосередньо до самої будівлі аеропорту у випадку, якщо ви хочете доїхати туди громадським транспортом, вам необхідно буде від ст. м. Московська сісти на автобус №39, від'їжджаючий кожні 12-20 хвилин з 5:30 до 1:30, час у дорозі якого становить 30-35 хвилин, або на експрес №39А, від'їжджаючий кожні 25-30 хвилин, з 5: 30 до 00:30, без проміжних зупинок, за рахунок чого час у дорозі скорочується до 15-20 хвилин.

Є також можливість скористатися маршрутним таксі К39. Вартість його трохи вище? ніж у автобуса (36 рублів проти 25 рублів на автобусі), зате вони ходять значно частіше, з інтервалом всього в 5 хвилин, з 07:00 до 23:30. Час у дорозі - 15-20 хвилин.

Метро

Щоб дістатися до станції метро Московська, вам необхідно буде сісти у вагон метро, наступний в сторону Купчино по Московсько-Петроградської лінії (синя гілка). Від Сінний площі в центрі міста необхідно буде проїхати шість станцій.


Якщо ви приїхали в Санкт-Петербург вперше і погано орієнтуєтеся в метро, то після виходу з Московського вокзалу вам необхідно буде пройти трохи вперед від центрального виходу і ви побачите Площа Повстання і спуск на однойменну станцію метро. Від ст. Площа Повстання вам необхідно буде проїхати одну зупинку до ст. Гостинний двір по зеленій гілці, там здійснити перехід на синю гілку і проїхати сім станцій у бік Купчино. Якщо ви заблукаєте, ви завжди можете попросити допомоги у працівників метрополітену або у перехожих - жителі Санкт-Петербурга, в більшості своїй, люди добрі й чуйні, і з задоволенням покажуть вам дорогу.

Автомобіль

Якщо ви вирішите скористатися автомобілем для того, щоб дістатися до аеропорту, вам необхідно буде виїхати з центру міста по Московському проспекту на Пулковської шосе, доїхати до КАД і слідувати вказівниками, які приведуть вас на стоянку аеропорту. В Пулково існує як кілька платних парковок (Р1, Р2, Р3, Р4), так і одна безкоштовна (Р7). На парковках Р1, Р2 і Р3 безкоштовно можна перебувати перші 20 хвилин. На парковці Р4 плата стягується з першої хвилини після в'їзду.

Дістатися з парковки до терміналу можна пішки, або на безкоштовних шатлах, що курсують від далеких парковок Р4 і Р7.

Вам також будуть корисні ці матеріали:


» » Як дістатися до Пулково?