Як доїхати до клину?

Фото - Як доїхати до Клину?

Клин - місто, яке знаходиться в Московській області по Ленінградському шосе в бік Санкт-Петербурга. Місто є адміністративним центром Клинского району та має безліч визначних пам'яток і хорошу інфраструктуру. Проте, не кожен москвич або гість у столиці знає, як можна дістатися до Клину від Москви.

Розглянемо кілька способів, як доїхати до Клину.
Як дістатися до Клину

Дістатися до міста Клин можна кількома простими способами. На жаль, авіаперельотом дістатися до нього неможливо, але є безліч інших варіантів транспорту. Ось кілька з них:

  • На автомобілі або автостопом. Їхати доведеться по Ленінградському шосе в бік Санкт-Петербурга. Траса проходить через Клин, що буде зручно автомобілістам. Однак, в Москві в районі Хімок дуже часто бувають пробки, які можуть істотно уповільнити рух. Доїхати до Клину також можна по Пятницькому шосе. Автостопом варто починати на П'ятницькому шосе від метро «П'ятницьке шосе», а на Ленінградському шосе після Мега Химки;
  • На електричці. Цей варіант найшвидший і простий. Електрички до Клину відходять від Ленінградського вокзалу, який знаходиться на метро «Комсомольська». Розклад поїздів ви завжди зможете подивитися в інтернеті, однак, не всі потяги йдуть до Клину, а з 11 і до 16 годин зазвичай є перерва, коли поїзди нікуди не ходять від вокзалу;
  • На автобусі. Доїхати до Клину можна на маршрутному автобусі від метро «Мітіно» або метро «Річковий вокзал», а також від станції Крюково, яка знаходиться в місті Зеленоград по дорозі в Клин. До Зеленограда можна доїхати як на автобусі, так і на електричці по тих же напрямках.

Такими способами можна дістатися до міста Клин від Москви. Якщо ж ви перебуваєте не в Москві, а в сусідніх містах по Ленінградському напрямку, то дістатися до Клину якнайшвидше на автобусах або електричках.

Також ви можете прочитати дві наші корисні статті Як доїхати до Бутово і Як доїхати до Лобні.


» » Як доїхати до клину?