Як доїхати до Мітіно?

Фото - Як доїхати до Мітіно?

Мітіно - район Північно-Західного адміністративного округу м Москви.

Якщо ви приїхали в столицю і не знаєте, як доїхати до Митино, дотримуйтесь наших підказкам:

  • Скористайтеся послугами метрополітену. З недавніх пір в Мітіно працюють дві станції метро: «Мітіно» і «Волоколамська» на Арбатсько-Покровської лінії. Станція «Мітіно» розташована в центрі, а «Волоколамська» - поруч з першим мікрорайоном Мітіно і мікрорайоном 1-А «Мітінський парк».
  • Сюди також можна дістатися громадським транспортом. Номери автобусів: 2, 210, 240, 248, 266, 267, 400К (Зеленоград), 575, 614, 736 (м.Строгино), 741, 777, 837, 846, 852 (Красногорськ), 930. Більша частина з них йде від станції метро Тушинському. Крім того, регулярно курсує автобус метро Мітіно- МЕГА Химки.
  • Вибратися з Мітіно швидше за все на полуекспрессном автобусі №904, який відправляється від зупинки 4-й мікрорайон Митино по Пятницькому шосе до Ленінградському проспекту і до Білоруського вокзалу. Загальний час в дорозі - всього 33 хвилини.
  • Відстань по трасі від центру Москви до Мітіно становить 95 км. Маршрут: Москва-Осеченки-Донино-Елизаветино-Сонино-Фатеево-Евсеево-Митино. Виїхавши на Ленінградське шосе з центру, поверніть наліво на Волоколамское шосе, дотримуйтесь прямо, поки Волоколамское шосе не перейде в Пятницкое, і поверніть наліво на перетині з перших Митинському провулком.

Інформацію по інших районах і містах шукайте на нашому сайті в розділі Як дістатися від і до.


» » Як доїхати до Мітіно?