Як доїхати до алмати?

Фото - Як доїхати до Алмати?

Алмати - це одне з найбільших міст Казахстану, його населення складає понад 1,6 мільйона чоловік. Безліч туристів щороку приїжджають сюди, щоб відвідати історичні та культурні пам'ятки. Доїхати до Алмати можна на залізничному транспорті, на особистому автомобілі або прилетіти на літаку.

Найбільш швидким і популярним способом є авіаперельоти, так як вони забезпечують максимальний комфорт. Зокрема, вам не потрібно буде кілька годин простоювати на кордоні (виїжджаючи з Росії), а також витрачати час на проходження митниці.
Як доїхати до Алмати на поїзді?

У Казахстан, до міста Алмати, з Москви курсує поїзд 007Ц. Загальний час в дорозі складає 3 дні і 6:00. Варто відзначити, що ціна квитка на плацкарт коливається в районі 13 000 р., А на купе - в районі 18 000 р. Його маршрут досить довгий, через що багато хто воліє подорожувати літаком.

Також до Алмати курсує прямий потяг з Єкатеринбурга №303Ц. Ціна квитків на нього коливається в районі 8 і 11 тисяч рублів для плацкарту і купе відповідно. Повний час у дорозі складає 2 дні і 4:00. Крім того, поїзд може трохи затриматися через проходження прикордонного контролю.

Як доїхати до Алмати на автомобілі?

Дорога з Москви до Алмати досить тривала. Подорожуючи на автомобілі краще не брати з собою маленьких дітей, оскільки для них даний вид транспорту буде достатньо утомливих, все одно що доїхати до Лобні або будь-якого іншого віддаленого міста.

Для початку необхідно доїхати до Самари по трасі М5, після цього по трасі А300 в бік кордону з Казахстаном. Далі необхідно пройти прикордонний контроль і прямувати до Уральська. Після цього потрібно рухатися в напрямку Кизилорда, від якого можна попрямувати до Алмати.

Варто відзначити, якщо вам необхідно доїхати до Бутово, ви з легкістю зможете скористатися карткою або навігатором, щоб знайти найкоротший шлях.

Як дістатися до Алмати на літаку?

Літаки з Москви курсують в Алмати досить часто. Можна з легкістю підібрати комфортний авіарейс для всієї родини або приватного подорожі. В середньому час перельоту становить від 6 до 10 годин.


» » Як доїхати до алмати?