Що можна написати про себе хлопцю?

Фото - Що можна написати про себе хлопцю?

У житті кожної молодої леді настає момент, коли хочеться чути компліменти, ловити закохані погляди і бачити многозначащіе посмішку на обличчях хлопців. Але, звичайно ж, не всіх. Набагато приємніше отримувати ці знаки уваги від конкретної людини, яка не байдужий. А якщо він глухий і німий? Якщо його увагу повністю поглинена іншими життєвими турботами? Тоді можна його легонечко підштовхнути до активних дій, написавши листа. І не варто боятися, що постраждає дівоча гордість. Нітрохи. Пріоритети та моральні принципи вже давно еволюціонували і надали слабкій статі точно такі ж права, як і чоловікам. У тому числі і право вибору.
Як написати лист хлопцю

Хлопці отримують від дівчат листи нечасто, тому банальна фраза на початку листа (привіт, як справи) буде сприйнята цілком нормально. Все-таки краще проявити оригінальність, підкреслити свою індивідуальність. Думка про те, що така дівчина не була ним помічена раніше, буде стимулом до швидкої реакції.

Підставою для першого листа може послужити прохання про допомогу. Хлопці люблять, коли до них звертаються з подібними проханнями, і сприймуть лист природно. Хоча це зовсім не означає, що характер звернення має бути суто діловий. Маленька крапелька флірту його ніяк не зіпсує. Навпаки, дасть зрозуміти, що Ваші відносини можуть бути продовжені в іншій площині.

З усього, що можна написати про себе хлопцеві, не варто в першу листі приділяти багато уваги особливостям свого характеру, звичкам, уподобанням. Згадувати про це слід побіжно. Наприклад, якщо Ви просите допомоги в якійсь сфері, то можете згадати про своє непідробний інтерес до обмовляється темі. Але акцентувати увагу на індивідуальних особливостях не варто.


Після першого листа обов'язково слід дочекатися відповіді. Ні в якому разі не треба писати листи серійно, перший звертатися з привітанням в мережі інтернет або при зустрічі на вулиці. Тут Ваша гордість повинна проявитися повною мірою, але без фанатизму. Зайва старанність обранець може зрозуміти як легкодоступность, а надмірно холодне ставлення - як гординю.

У кожному разі тон листа повинен бути доброзичливим і життєрадісним, просочений позитивом. Тоді автор вправі сподіватися на аналогічну відповідь. Позитивно на його швидкість вплине зацікавленість хлопцем, виражена у формі традиційних питань про стан справ і плани на недалеке майбутнє. Надмірний інтерес до особистих справ недоречний. Слід проявити тактовність в цьому плані.

Що написати хлопцю про себе ви вже зрозуміли, а ось про що писати не потрібно, так це про почуття. Будь-які натяки на ніжність і неприкриті висловлювання про любов можуть відштовхнути його від довірчого діалогу. Більшість чоловіків сприймають це як посягання на особисту свободу. Тоді неминуче протистояння, що вкрай негативно позначається на подальшому розвитку відносин. 


» » Що можна написати про себе хлопцю?