Не люблю дітей, що робити?

Фото - Не люблю дітей, що робити?

Далеко не для всіх жінок діти є квітами життя, деякі не відчувають позитивних емоцій при їх вигляді. А адже чоловік рано чи пізно заговорить про те, щоб завести дитину. Цілком природно, що багато пані задаються питанням: «Не люблю дітей, що робити?». У цій статті ми спробуємо дати кілька порад, які допоможуть змінити ситуацію.
Як полюбити дітей?

Знайдіть причину своїх страхів

В першу чергу слід зрозуміти, з якої причини ви не любите дітей. Можливо, ви просто боїтеся, що не впораєтеся з новою роллю і будете поганою матір'ю для дитини. Треба відкинути ці страхи, адже малюки люблять батьків не за те, що вони ідеальні. Головне, що ви будете підтримувати свого малюка, а він буде радувати вас своїми успіхами і досягненнями.

Деякі жінки мають бажання мати дітей, але бояться, що під час вагітності вони розповніють, їх груди втратить форму, загалом, вони стануть непривабливими. Потрібно гнати від себе ці думки, адже зараз можна легко повернути собі минулі форми, досить записатися в спортзал і до косметолога, робити спеціальні вправи ще до пологів. За рік можна прийти в норму і знову стати привабливою і впевненою в собі жінкою.

Більше спілкуйтеся з дітьми

Щоб полюбити дітей, потрібно більше спілкуватися з ними. Напевно у вас є знайомі, у яких нещодавно з'явилися на світ малюки. Частіше бувайте у них в гостях, запитуйте про те, як вони відчувають себе в новій ролі, які почуття у них викликає материнство. Пограйте з дитиною, напевно ви випробуєте безліч позитивних емоцій.

А може бути, почекати з дитиною?

Коли немає бажання заводити дитину, найкраще не мучити себе і почекати. Якщо немає почуттів, то не варто насилувати себе і погоджуватися на дитину тільки тому, що чоловік хоче спадкоємця, а батьки мріють про онука. Також слід зрозуміти, що всі люди різні, можливо, у вас зовсім інше призначення в цьому світі. Слухайте свою інтуїцію і намагайтеся чинити так, як говорить вам серце, не слухаючи оточуючих.

Можливо, вам також буде цікаво ознайомитися з нашими статтями про виховання дітей:


» » Не люблю дітей, що робити?