Як взяти дитину?

Фото - Як взяти дитину?


Діти - це квіти життя, і за ними потрібен постійний і дбайливий догляд. Але навіть у садівників трапляються перебої в роботі. Усунути їх нескладно, головне - вчасно помітити проблему і зробити відповідні дії.
Як взяти чужу дитину

Коли в родині з'являється дитина з притулку, відбуваються зміни, до яких люди часто виявляються не готовими. Який би не був настрій на те, щоб полюбити нового члена сім'ї, існують невидимі бар'єри, подолати які можна тільки мудрістю і терпінням. Для початку потрібно виявити проблемні сторони відносин з дитиною: що вам не подобається в його поведінці, що викликає роздратування або відштовхує. Зрозумівши це, постарайтеся виправити те, на що ви можете вплинути.

М'яко висловіть свої вимоги щодо його обов'язків. Нові порядки завжди викликають протест, але вам слід реагувати на це спокійно. Будьте готові допомогти дитині впоратися з труднощами адаптації, оточивши його турботою і підтримкою. Відчуваючи до себе дружнє ставлення, він віддячить вам тим же.

Як взяти іншу дитину чоловіка

Якщо ви пов'язали свою долю з людиною, у якої є діти від першого шлюбу, в першу чергу, вам потрібно навчитися ... ділитися. Між вами і дитиною чоловіка не повинно бути суперництва. Всі діти потребують батьківської любові, і якщо чоловік хоче спілкуватися зі своїм чадом, не бороніть йому в цьому.

Але як прийняти іншу дитину чоловіка, якщо ви не готові, щоб він став частиною вашого життя? Поставте себе на його місце: після розриву батьків він потребує підтримки і розумінні. Дізнайтеся про те, що цікаво малюкові, і в той час, коли він знаходиться у вас, спілкуйтеся з ним на рівних, як друг або старша сестра.

Як взяти дитину "не того статі»

Буває, що наперекір всім очікуванням народити дівчинку народжується хлопчик, і навпаки. Як у такому випадку прийняти дитину іншої статі? Все залежить від ваших внутрішніх установок. Йти в депресію - не вихід. Потрібно переконати себе, що ця дитина - саме той, кого ви так довго чекали. Думайте не про те, чого ви позбулися, уявіть, які приємні можливості вам відкрилися. Адже це, насамперед, ваша дитина.

Прийняти дитину, не виправдовує ваших очікувань

Дитина - це особистість. Його життя не можна помістити в рамки чиїхось бажань. Він може прислухатися до вашої думки, але все одно зробити по-своєму. Завдання батьків - посіяти в дітях все найкраще, чого вони навчені самі, і надати їм можливість вибору. А вони вже самі вирішать, на що спрямувати свої здібності.


» » Як взяти дитину?