Як роблять дітей дорослі?

Фото - Як роблять дітей дорослі?

Багато молоді батьки замислюються над тим, як же пояснити дитині, звідки беруться діти. Це дуже делікатна і зрозуміла для всіх тема, саме тому батьки відкладають момент пояснень до тих пір, поки їх дитина виросте і сам їм розповість, як роблять дітей дорослі. Але це не зовсім правильно.
Як пояснити дитині, звідки беруться діти

По-перше, не потрібно боятися говорити з дитиною не сюсюкаючи, по-дорослому. Це не означає, що ви повинні відразу розкрити всі тонкощі сексу і поставити дитину і себе в незручну ситуацію. Важливо усвідомити кілька моментів, які вам допоможуть пояснити дитині, як роблять дітей дорослі.

Чи не брешіть і не обіцяйте. Якщо ви ще не готові розповісти дитині, як він з'явився на світ, то краще не обіцяйте даремно. Не потрібно розповідати дітям казки, що їх приніс лелека. Це просто ні до чого. Дитина може здатися посміховиськом серед друзів, яким батьки вже розповіли всю правду.

Варто відразу сказати, що не потрібно занадто глибоко вдаватися в подробиці. Повірте, маляті зовсім не обов'язково знати, що таке оргазм і статевий акт. Цікаво, але деякі допомоги по вихованню дітей дивують своїми дивними порадами. Такі книги краще сховати подалі і нікому не показувати.

Пояснити дитині, звідки беруться діти, можна абсолютно спокійно і нейтрально, наприклад, розповісти таку історію: «До народження ти жив в животику у нашої мами. Ти туди потрапив тому, що тато і мама сильно полюбили один одного, а коли жінка і чоловік люблять один одного, то у них народжуються такі маленькі діточки, як ти ». Можна розповісти більш докладно: «Що тато і мама стають одним цілим, і входять один в одного як одна людина. У цей момент невеликої черв'ячок (сперматозоїд) зустрінеться з яйцеклітиною твоєї мами, у неї в животику. Вони трохи гуляють разом, а потім зливаються воєдино. У цей момент Бог тебе відправляє в живіт мами, де ти ростеш цілих 9 місяців, а потім з'являєшся на світ ».


» » Як роблять дітей дорослі?