Як уникнути сварок?

Фото - Як уникнути сварок?

На превеликий жаль сварки є невід'ємною частиною життя будь-якої людини і трапляються навіть у самих щасливих сім'ях. Конфліктні ситуації, скандали та суперечки часто застають нас зненацька. А адже кожній людині так хочеться гармонії, любові і спокою. Адже дуже часто, для того, щоб розгорівся грандіозний скандал, достатньо найменшої іскри. А от щоб перестати свариться, потрібно докласти чимало зусиль. Так що ж робити в подібних ситуаціях? Як уникнути сварок?

Причини сварок можуть бути найрізноманітніші. Найбільш поширені з них - побутові (сімейні). Чоловік забув прибрати посуд, улюблена не купила журнал і т.д. Поганий настрій, начальство на роботі постійно виводить зі стану рівноваги, а може просто стало нудно і захотілося яскравих емоцій! Адже психологи стверджують, що після з'ясування стосунків, нудьгувати в ліжку не доводиться.

Не менш важливим фактором є і темперамент людини. Адже зустрічаються пари - повні протилежності один одному за характером. І якщо ви дорожите вашими відносинами, доводиться маневрувати і замислюватися про те, як уникнути сварки з коханим. Адже після будь-якого конфлікту, атмосфера в сім'ї, м'яко кажучи, неприємна.
Як уникнути сварок: поради


На жаль, сварки відбуваються не тільки в родині. З друзями теж не рідко виникають конфліктні ситуації. Як уникнути сварок у сім'ї та навчитися контролювати свої емоції? Як перестати сваритися з чоловіком, з коханими, з друзями і дорогими вам людьми? Нічого надприродного в цьому немає. Однак все приходить з досвідом. Тому, запасіться терпінням, і рано чи пізно у вас все вийде. Найголовніше, про що варто пам'ятати, що межа між дискусією і сваркою дуже тонка. Саме її варто навчитися бачити і відчувати. Будь-який спір може перерости у велику сварку, якщо вчасно не зупинитися. Тому, нижче ми розглянули варіанти поведінки, які допоможуть вам уникнути сварок не тільки з вашими близькими, але і з друзями.

Отже, як уникнути сварок:

  • Чи не збираєте всередині себе роздратування і не таіте образу. Завжди варто обговорювати всі проблеми, навіть самі незначні. Говоріть правду про те, що вас ображає або турбує. Тільки не забувайте, що розмова повинна бути спокійним і щирим. Будьте готові до того, що слідом за вашими претензіями ви почуєте критику у відповідь. Сприймайте її спокійно. Адже саме шляхом довірчої бесіди можна прийти до компромісу.
  • Не варто роздувати проблему на рівному місці. Найчастіше закривайте очі на різні побутові дрібниці. Так ви збережете нерви собі і своїм друзям і близьким.
  • Не "рубайте зопалу». Якщо ви відчуваєте роздратування, просто глибоко вдихніть, і порахуйте про себе до десяти. Абстрагуйтеся від неприємних думок. Адже коли пристрасті поулягутся, ви поглянете на ситуацію іншими очима. І, можливо, на цей раз, крім посмішки вона у вас більше нічого не викличе.
  • К, жаль, не всі хочуть йти від конфліктів. Тому не варто піддаватися, якщо вас будуть провокувати на сварку. Постарайтеся заспокоїти роздратованого людини, переведіть все на жарт. Адже почуття гумору відмінний помічник у конфліктних ситуаціях.
  • Як би ви не ображалися і не сварилися, ніколи не переходьте на особистості і не ображайте один одного. Адже сварка пройде, а образливі слова надовго зберігатися в пам'яті і будуть руйнувати ваші відносини.
  • Вчіться розуміти себе. Якщо ви відчуваєте, що закипаєте, можливо, найкраще що можна зробити в цей момент - просто піти прогулятися. Не варто зганяти злість на близьких вам людей. Займіться тим, що підніме настрій або зніме роздратування, наприклад, прийміть ванну. Це допоможе вам розслабитися, і повернутися до вашим рідним у відмінному настрої. Отже, і приводу для сварок не буде.

Бережіть один одного. Найчастіше йдіть на компроміси. Адже компроміс - це саме те, на чому тримається будь-яка сім'я і будь-яка дружба.


» » Як уникнути сварок?