Як помиритися з чоловіком?

Фото - Як помиритися з чоловіком?


Жодна, навіть сама міцна сім'я, не обходиться без сварок і конфліктів. Не варто сильно переживати через них, адже навіть відома приказка говорить, що милі сваряться - тільки тішаться. Однак довге перебування в стані сварки нікому не на користь. У даній статті ми постараємося розібратися в тому, як помиритися з чоловіком і не дозволити відносинам дати серйозну тріщину.
Кілька дієвих способів

  • Спосіб перший. Як не дивно, але найбільш простий і дієвий спосіб помиритися - це щиро попросити вибачення. Здавалося б, що може бути простіше, ніж сказати: «Вибач мене, будь ласка, я не права», однак на ділі визнати свою провину буває дуже непросто. Психологи кажуть: «Або ти правий, або ти щасливий». Згадайте цю фразу, коли в черговий раз не зможете визнати свою провину. Якщо вам складно вибачитись особисто, відправте дорогій людині sms або листівку на e-mail або в соціальній мережі. У цьому випадку вибачення можна зробити більш креативним, підібравши відповідну картинку, вірш або навіть пісню, яка вам обом нагадає про прекрасні моментах, проведених разом. Крім того, так ви зможете домогтися початку діалогу, який вас помирить.
  • Спосіб другий. Якщо ви знаєте, що ваш чоловік любить слухати якесь конкретне радіо і робить це постійно, то у вас є унікальний шанс на всю країну висловити своє каяття. Зателефонуйте на радіо, замовте улюблену пісню вашого чоловіка, додавши до неї ваші щирі слова любові і жалю з приводу сварки. Не сумнівайтеся, чоловік оцінить вашу сміливість.
  • Спосіб третій. Розмірковуючи про те, як помиритися з коханим чоловіком, не забудьте, що «шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок». Не секрет, що рідкісний чоловік зможе встояти перед смачною їжею, приготованою коханою жінкою. А якщо ви ще й створите відповідну обстановку, наприклад, запалите свічки, надягнете ошатний одяг або повісите великий плакат з освідченням у коханні, то чоловік просто не зможе далі дутися.
  • Спосіб четвертий. Цей спосіб плавно випливає з другого. Ніяка сварка не може тривати після відмінного сексу, який є прекрасним способом скинути зайву агресію. Крім того, регулярна інтимна близькість, як кажуть психологи, є запорукою меншою конфліктності відносин.

Поганий мир краще доброї сварки

Парадоксально, але щоб бути у світі, досить не воювати. У цьому випадку вам не тільки забезпечені більш спокійні і доброзичливі відносини, але і відсутність необхідності миритися. Нижче ми дамо кілька порад, які допоможуть вам у збереженні мирних відносин з чоловіком.

  • Вельми дієвим способом запобігти сварку є обопільне мовчання. Домовтеся зі своїм чоловіком про якийсь стоп-слові, при проголошенні якого, обидва учасники діалогу, переростає у сварку, повинні замовкнути. Цілком можливо, що помовчавши і подумавши, ви вирішите, що спірний питання не варте виїденого яйця. Або, у всякому разі, заспокоївшись, ви зможете конструктивно обговорити спірний момент.
  • Якщо ваші сварки мають властивість тривати по кілька днів, вимотуючи і вас, і вашого чоловіка, спробуйте домовитися з ним про те, щоб обмежити час конфлікту. Як би сильно ви не лаялися, постарайтеся помиритися до відходу до сну, це дозволить зробити наступний ранок дійсно добрим.
  • Будь сварка народжується з конфлікту інтересів, тому дуже важливо з'ясовувати інтереси коханого до того, як вони обростуть невдоволенням і агресією. Виділіть деякий час, зручний вам обом, яке ви присвятіть спокійному обговоренню ваших невдоволень і претензій до партнера. Такий щирий діалог не тільки дозволить уникнути сварок, а й зблизить вас, оскільки ви будете краще знати свого найдорожчої людини.

Отже, тепер ви знаєте достатньо про те, як миритися з чоловіком. Це дозволить вам відновити гармонію в сім'ї або союзі. Оскільки саме жінка є берегинею домашнього вогнища, то вона повинна вміти майстерно виходити з різних ситуацій, пов'язаних з розбіжністю. Бажаємо вам щасливих стосунків, повних миру і взаєморозуміння!


» » Як помиритися з чоловіком?