Дзвонити чи першою?

Фото - Дзвонити чи першою?


В стосунки двох близьких людей втручатися - справа невдячна. Вони самі розберуться краще, ніж з чиєюсь допомогою. А буває між ними різне - сварки, образи, сварки, навіть зради і розриви. Ми перерахували всі неприємні сторони відносин, коли у дівчини може виникнути питання, чи варто дзвонити першою. Адже іноді дзвінок - це крок до примирення.
Хто вам це хлопець?

Перш ніж замислюватися, чи варто дзвонити хлопцю першою, треба вирішити - а хто вам ця людина, навіщо він вам потрібен? Якщо він для вас єдиний і улюблений на все життя, то, напевно, дзвонити варто. А якщо ви знайомі тиждень і він пропав, то навіщо вам нагадувати про себе? Інша справа, якщо він вам шалено сподобався, і ви хочете серйозних і тривалих відносин. Тоді можна і зателефонувати, і самої запросити на побачення. Тільки робіть це легко, як би ненароком, до слова. Дайте зрозуміти, що ви нічого не планували. А краще підведіть хлопця до того, щоб він сам вас запросив.

Згадайте його характер

Дзвінок, як ми вже визначили, є крок до примирення. Якщо цей чоловік вам близький і дорогий, то ви, напевно, знаєте, чи йде він на перший крок? Є чоловіки, які не підуть миритися, навіть якщо винні і давно всі усвідомили і дуже хочуть помиритися. Якщо ваш - саме такий, то телефонуйте першою. Тут вже нічого не поробиш. А якщо він постійно йде першим на примирення, а в цьому випадку вже тиждень мовчить, будьте впевнені, він уже заспокоївся іншою справою (не обов'язково жінкою), і вичікує, коли ж ви зламаєтеся. Зателефонуйте, навіть якщо ви вирішили розлучитися з таким чоловіком, адже цікаво ж, що у нього змінилося!

Міра, ступінь вини

Чи варто телефонувати першої чоловікові, якщо він офіційно заявив, що порвав з вами? А якщо образився, що ви розбили його улюблену чашку? Розумієте, що впливає ще на ваше рішення? Якщо причина вашого розриву така, що ви ніколи не пробачите, то годі й дзвонити, тільки настрій собі ще раз зіпсуєте. А якщо причина сварки дрібна, то не сердьтеся на чоловіка, вибачте його і зателефонуйте. Навіщо витрачати час на сварку, коли його можна зайняти чим-небудь іншим разом з коханою людиною.

Як визначити?

Так, скажете ви, вам легко міркувати і ділити ситуації на "вирішили розлучитися" і "злегка посварилися". А якщо і вирішити, і першою набрати його номер складно? Тоді робіть так: беріть аркуш паперу і пишіть на ньому праворуч всі позитивні сторони вашого коханого, а ліворуч всі негативні. Потім навпроти кожної риси поставте оцінку за 10-бальною системою. Складіть отримані цифри і подивіться, чого більше - позитивного або негативного? Якщо плюсів більше, то навіть не думайте, дзвонити чи першої, дзвоніть! Ну а якщо мінусів ... думайте далі. Спосіб цей хоч і тхне канцелярщиною, але він дає більш-менш адекватну картину ваших стосунків, які просто так в голові у вас не складуться, особливо, коли ви на емоційному взводі.


» » Дзвонити чи першою?