Як встановити рінгтон на iphone?

Фото - Як встановити рингтон на iPhone?

Набридли стандартні мелодії на вашому iPhone, які так швидко приїдаються? Ви хочете, щоб під час вхідного дзвінка звучала ваша улюблена пісня? Після прочитання цієї статті ви навчитеся, як встановити рингтон на iPhone 4.

Є два способи зробити це: перший з них - знайти і купити пісню на iTunes. Але так, як більшість інтернет-користувачів не можуть дозволити собі таку розкіш, існує другий спосіб. Можна сомостоятельно створити рінгтон за допомогою програми iTunes.

Зробити це можна виконавши декілька нескладних кроків:

  1. Відкрийте програму і в меню виберіть вкладку «Файл», пункт «Додати файл у медіатеку» і завантажте в додаток вподобану пісню.
  2. Клацніте на пісні правою кнопкою і виберіть у контекстному меню пункт «Інформація».
  3. Ви побачите перед собою вікно, в ньому відкрийте вкладку «Параметри». У параметрах задайте час початку і кінця вашого майбутнього рингтон. На жаль, розробники, iPhone обмежили тривалість мелодії до 30 секунд.
  4. Знову клацніте правою кнопкою миші по пісні і вибірете в меню пункт «Створити версію для формату АСС». З'явиться ще один музичний файл.
  5. Клацніте по новому файлу правою кнопкою миші і виберіть пункт «Показати в Windows Explorer». З'явиться вікно, в якому ви побачите аудіофайл з розширенням «.m4a». Перейменуйте файл, змінивши розширення на «.m4r». Для цього просто виберіть пункт «Перейменувати» в контекстному меню, клацнувши по файлу правою пахвою. Важливо запам'ятати: назва файлу пісні обов'язково має бути написано англійською мовою.
  6. Залишилося тільки перемістити файл у вікно iTunes і переконатися, що він знаходиться в списку ваших рингтонів.

Тепер ви знаєте, як можна без будь-яких труднощів встановити рингтон на iPhone. Удачі!


» » Як встановити рінгтон на iphone?