Як видалити музику в itunes?

Фото - Як видалити музику в iTunes?

iTunes - прекрасний засіб керування мультимедійними файлами для тих, хто користується пристроями Apple або купує музику в магазині iTunes Store. Але іноді певні виконавці або пісні приїдаються, і тоді їх краще прибрати з медіатеки, щоб вони не займали місце дарма. Про те, як видалити музику в iTunes, ми і розповімо в даній статті.
Видалення музики з iTunes

У тому, щоб видалити музику через iTunes, немає нічого складного. Просто запустіть програму і в лівому кутку виберіть у випадаючому списку пункт «Музика», якщо він не обраний за замовчуванням.

Для видалення окремої пісні відкрийте вкладку «Пісні», виділіть потрібний трек і натисніть клавішу [Del] або клацніть правою кнопкою миші і виберіть пункт «Видалити». У віконці натисніть кнопку «Видалити пісню». Таким же способом можна видалити цілий альбом на вкладці «Альбоми»: виділяєте, натискаєте клавішу [Del] або клацаєте правою кнопкою миші, а потім підтверджуєте видалення опцією «Видалити пісні».

Видалити музику в iTunes можна і за виконавцями або жанрами, що може бути зручно, якщо ви розлюбили якогось артиста або перестали, наприклад, слухати реп. На вкладці «Артисти» ви можете видалити всю музику певної групи - для цього виділіть його в лівій частині вікна і натисніть кнопку [Del] або клацніть правою кнопкою миші і виберіть опцію «Видалити», а потім підтвердіть дію в діалоговому вікні.

Аналогічним способом можна видалити всі треки певного жанру на вкладці «Жанри»: вибираєте жанр, натискаєте [Del] чи праву кнопку миші і вибираєте опцію «Видалити», а потім - «Видалити пісні».

Як видалити з iTunes всю музику

Існує також можливість видалити музику з iTunes повністю, якщо з якої-небудь причини вам це знадобилося. Щоб це зробити, відкрийте вкладку «Пісні» і натисніть клавіші [Ctrl] і [A] (російська [Ф]) для виділення абсолютно всіх треків. Після цього натисніть клавішу [Del] або клацніть на виділеному правою кнопкою миші і виберіть пункт «Видалити». У вікні підтвердіть видалення.

Майте на увазі, що вся музика, яку ви видалите з медіатеки на комп'ютері, буде видалена і з iPod, iPhone або iPad при наступній синхронізації з ПК.


» » Як видалити музику в itunes?