Як поставити дзвінок на айфон?

Фото - Як поставити дзвінок на айфон?
Дивіться відео

Як поставити дзвінок на айфон?

iPhone (Айфон) - зручний і функціональний смартфон, однак деякі особливості операційної системи, на якій працює пристрій, ускладнюють життя користувачу. Так, наприклад, якщо користувач Android-смартфон для установки мелодії або пісні має просто зберегти музичну композицію на девайсе і за допомогою відповідного пункту меню встановити її на дзвінок, то у випадку з iPhone доведеться поламати голову. У цій статті розповімо про те, як поставити мелодію на айфон.

Коннект


Першому справою вам буде потрібно налагодити "відносини" вашого комп'ютера / ноутбука і iPhone. "Подружити" їх можна за допомогою спеціальної програми iTunes, яка абсолютно безкоштовно доступна для скачування з офіційного сайту компанії Apple. Все, що потрібно зробити, - перейти за вказаним посиланням, вказати свій e-mail в спеціальному вікні і клацнути велику синю кнопку "Завантажити".

Установка iTunes - справа нехитра: просто клікніть двічі лівою кнопкою миші по викачаного завантажувального файлу та дотримуйтеся порад майстра установки.

Тепер відкриваємо iTunes і підключаємо iPhone до комп'ютера за допомогою його "рідного" кабелю. Якщо у вас вже є Apple ID - унікальний аккаунт для доступу до i-Сервісів, коннект пройде успішно, у противному випадку спочатку потрібно створити цей самий ID. Для цього клікніть в iTunes кнопку "Увійти", у вікні виберіть пункт "Створити Apple ID" і далі дотримуйтесь вказівок програми. Як тільки у вас з'явиться ID, ви зможете поєднати комп'ютер і iPhone.

Вибір і підготовка композиції

  1. В iTunes вибираємо розділ "Файл" і у випадаючому вікні натискаємо по пункту "Додати файл в бібліотеку". Відразу після цього перед вами з'явиться вікно, в якому ви зможете вибрати будь-який трек з усієї музики, яка зберігається у вас на комп'ютері.
  2. Обраний трек з'явиться в розділі iTunes "Музика". Важливий момент! Фото - Дзвінок айфонМелодія, що встановлюється на дзвінок iPhone, не повинна бути довше 38 секунд. Значить, якщо ваш трек довший (що скоріше всього так і є), вам доведеться його попередньо обрізати. Благо, плеєр для пошуку потрібного моменту і "обрізувач" вбудовані в iTunes.
  3. Як тільки ви визначилися з тимчасовим регламентом композиції, клацаємо по ній правою кнопкою миші і в меню вибираємо пункт "Відомості".
  4. У вікні вибираємо вкладку параметри і у віконцях "Старт" та "Час зупинки" вказуємо параметри фрагмента треку, який ви хочете чути як дзвінок. Натискаємо "ОК" і виходимо з даного меню.Фото - Дзвінок айфон
  5. Знову натискаємо правою кнопкою миші по композиції і в меню вибираємо пункт "Створити версію у форматі ААС".
  6. Після характерного звукового сигналу ви побачите, що обрана композиція "роздвоїлася", однак якщо ви подивитеся уважніше, то помітите, що одна з них коротше, а інша довший (дивися параграф "Тривалість"). Кількома по тій, що коротше, і вибираємо у випадаючому меню пункт "Відкрити у провіднику Windows".
  7. У вікні ви побачите свою композицію в розширенні .m4a, його потрібно замінити на .m4r. Для цього клікніть по композиції правою кнопкою і в меню виберіть пункт "Перейменувати".
    Важливо! Якщо Фото - Дзвінок айфонрозширення файлу не відображається, зайдіть в "Панель управління" комп'ютера, виберіть розділ "Параметри папок", далі вкладку "Вид" і у вікні "Додаткові параметри" зніміть галочку з параметра "Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів".
  8. Все! Композиція підготовлена - обрізана відповідним чином і переведена в формат рингтонів iPhone.

Синхронізація

Що ж, тепер справа залишилася за малим - перенести створену композицію в смартфон. Відкриваємо розділ iTunes "Звуки" і переконуємося, що підготовлена композиція виявилася в цьому розділі. В іншому випадку ви помилилися на якомусь кроці. Тепер вибираємо розділ "Синхронізація" - в ньому ви побачите розділи, які потрібно синхронізувати з комп'ютером. Вам потрібно поставити галочку поруч з параметром "Звуки" і натиснути кнопку "Синхронізувати".

Установка треку

Закінчення синхронізації буде ознаменовано характерним звуковим сигналом. Відразу після нього заходимо в "Налаштування" iPhone, далі "Звуки" / "Рінгтон" і в списку доступних мелодій вибираємо свою. Все! Справу зроблено!

Звичайно, на перший погляд, це все виглядає надмірно складно, однак, виконавши операцію пару-трійку раз, ви все запам'ятайте і будете виконувати її за 5 хвилин. Більше інформації на цю тему шукайте в статтях:


» » Як поставити дзвінок на айфон?