Як створити айди?

Фото - Як створити айди?
Дивіться відео

Як створити айди?

Якщо ти хочеш бути повноцінним користувачем iPhone (Айфон), першим ділом заведи Apple ID (Опл айди), бо без нього буде неможливо управляти багатьма функціями різних i-сервісів.

Створити ID можна двома способами - за допомогою iTunes або за допомогою самого iPhone. Розберемо обидва методи.

Створюємо ID через iTunes

 1. Завантажуємо iTunes з офіційного сайту Apple і встановлюємо програму на комп'ютер.
 2. Запускаємо iTunes і тиснемо кнопку "Увійти". У вікні вибираємо "Створити новий Apple ID". На питання про підтвердження створення ID тиснемо "Продовжити".
 3. Приймаємо угоду користувача, попередньо прочитавши його.
 4. Перед вами з'явиться вікно параметрів, в якому потрібно вказати основний і додатковий адресу електронної пошти, встановити пароль і вказати секретну інформацію. Крім того, потрібно вказати дату народження.
 5. У наступному вікні потрібно вказати платіжну інформацію. Не лякайтеся, ці дані будуть використані, коли ви захочете, скажімо, купити додаток.
 6. Ми майже закінчили - перевіряємо правильність введених даних, тиснемо "Створити Apple ID".
 7. Справу зроблено! Залишилося тільки підтвердити ID. Для цього заходимо в електронну скриньку, відкриваємо лист від Apple і переходимо за вказаною в ньому посиланням. Готово!

Створюємо ID за допомогою iPhone

 1. Беремо свій улюблений iOS-девайс, заходимо в меню "Налаштування", вибираємо пункт "iTunes Store, App Store", тиснемо кнопку "Створити Apple ID".
 2. Вказуємо країну реєстрації, приймаємо угоду користувача.
 3. У новому вікні вводимо необхідні параметри (за аналогією з пунктом 4 попередньої інструкції), тиснемо "Далі" і в наступному вікні заповнюємо платіжні дані.
 4. Ще раз тиснемо "Далі" і вирушаємо перевіряти свою електронну пошту. Знайшли лист від Apple? Вітаємо! Переходимо за вказаною в ньому посиланням. Все! Обліковий запис створено і підтверджена.

У тому, щоб створити айди (id), немає нічого складного - так що, швидше заводите ID і стаєте повноцінним користувачем Apple.

Дізнайтеся більше про своєму телефоні, відвідавши розділ iPhone.


» » Як створити айди?