Як створити обліковий запис на айфон?

Фото - Як створити обліковий запис на Айфон?
Дивіться відео

Як створити обліковий запис на Айфон?

Apple ID (Епл Айді) - унікальна обліковий запис власника iOS-девайса, що дає йому можливість користуватися всіма сервісами "яблучної" компанії. Отже, як же створити обліковий запис?

За допомогою iTunes

 1. Заходимо на офіційний сайт Apple, переходимо в розділ iTunes, тиснемо кнопку "Завантажити iTunes". Встановлюємо програму, слідуючи підказкам інсталятора.
 2. Запускаємо iTunes на комп'ютері, натискаємо кнопку "Увійти".
 3. У вікні вибираємо кнопку "Створити Apple ID".
 4. У новому вікні необхідно натиснути продовжити, тим самим ви підтвердите бажання створити ID.
 5. Тепер перед вами з'явиться угоду користувача - читаємо його (якщо потрібно). У цьому вікні незалежно від того, згодні ви чи ні з політикою угоди, треба поставити галочку в пункті "Я приймаю угоду", в іншому випадку ніякого ID у вас не буде.
 6. У вікні заповнюємо необхідні параметри - адреса електронної пошти, пароль, секретне питання і відповідь, запасний адресу електронної пошти, дату народження. Якщо хочете отримувати новини від Apple, не забудьте поставити відповідну галочку.
 7. Перевіряємо коректність заповнення полів, тиснемо "Далі".
 8. Переходимо до заповнення платіжної інформації - це буде потрібно, коли ви захочете купити щось, наприклад, в App Store.
 9. Тиснемо кнопку "Створити Apple ID".
 10. Перевіряємо електронну скриньку, вказану при реєстрації, переходимо по посиланню, зазначеної в листі від Apple. Все! Обліковий запис створено і підтверджена.

За допомогою i-девайса

 1. Беремо свій айфон, заходимо в "Налаштування", заходимо в меню iTunes Store, App Store, тиснемо кнопку "Створити новий Apple ID".
 2. Вказуємо країну реєстрації, тиснемо "Далі".
 3. Погоджуємося з користувальницькою угодою.
 4. Вводимо особисті дані за аналогією з пунктом 6 попередньої інструкції.
 5. Вводимо платіжну інформацію, тиснемо "Далі".
 6. Заходимо в електронний ящик, створений при реєстрації, знаходимо лист від Apple і переходимо по посиланню, зазначеної в ньому. Справу зроблено!

Як бачите, створити Apple ID зовсім нескладно, вибирайте найбільш зручний метод і дійте! При цьому важливо, що ці методи єдині для всіх подібних пристроїв, будь то iPhone 4 або iPad останньої версії.

Більше інформації про свій пристрій ви знайдете в розділі iPhone.


» » Як створити обліковий запис на айфон?