Що подарувати чоловікові на 14 лютого?

Фото - Що подарувати чоловікові на 14 лютого?

Настав лютий! Останній місяць зими і єдиний, в якому зазначається свято День Святого Валентина або спрощено - День всіх закоханих. Він відзначається 14 лютого. Що ж подарувати своєму чоловікові на 14 лютого? Ви не знаєте який повинен бути подарунок? «Спокій і тільки спокій» - говорив чоловік з пропелером, який живе на даху! Адже цього ніхто не знає крім вас самих. Хто як не ви бачите і чуєте його частіше за всіх ?! Складемо опорні пункти по яким можна вибрати подарунок своєму чоловікові на 14 лютого.
Почнемо з простого

Можна відштовхнутися у виборі подарунка від місця його роботи або точніше його діяльності. Хто він у вас - може бути моряк, може викладач в академії або звичайний селянський бізнесмен. Подумайте, може якраз йому зараз необхідний новий красивий дорогий щоденник в шкіряній палітурці для ведення своїх справ, куди він зможе записувати думки і замітки, про які не можна забувати. Наприклад, купити букет квітів для дружини в неділю! Якщо ж такий блокнот у вашого чоловіка вже є, можна подарувати друкарську ручку відомої фірми, з якісних матеріалів, приємну на дотик і не сильно б'є по сімейному бюджету. У такому подарунку поєднуються і функціонал і престижність, що цінується переважною більшістю представників чоловічої статі.

Далі можна спертися у виборі на його хобі або улюблені захоплення. Що подарувати чоловікові на 14 лютого? Спортсмену можна подарувати давно бажаний їм спортінвентар - тенісну ракетку, боксерські рукавички, нові кросівки, футбольний м'яч з автографом гравця улюбленої команди, хокейну ключку або роликові ковзани. Музикант буде радий новим струнах для його гітари або медіатора з логотипом його групи, барабанні палички або просто красивою нотної книзі, куди він зможе записувати приходять до нього на дозвіллі ноти мелодій.

Якщо нічого з перерахованого вам не підходить


Нічого страшного! Ніхто не скасовував стандартні подарунки для чоловіків! Їх набагато більше, ніж здається! Крім краваток, шкарпеток, светрів (останні, до речі, можна пов'язати самостійно), запонок, парфуму, наборів для гоління є ще купа варіантів! Наприклад, нове портмоне, де можна зберігати гроші і візитки. Придивіться, може старий гаманець вашого чоловіка вже давно зносився? Або пляшка хорошого алкоголю - дуже часто буває, що у чоловіка вже все є, тому можна подарувати йому можливість проводити вечори за розпиванням міцного шотландського віскі, французького коньяку або потягувати крижаної абсент, розмірковуючи над життєвими подіями. Дуже до речі будуть два нових келиха, адже не на самоті ж розпивати ваш подарунок!

Якщо докласти трохи фантазії, то і самий стандартний подарунок можна перетворити в оригінальний, і не ламати собі голову - що подарувати чоловікові на 14 лютого.


» » Що подарувати чоловікові на 14 лютого?