Як привітати чоловіка з 23 лютого?

Фото - Як привітати чоловіка з 23 лютого?

Свято 23 лютого взяв на себе функцію єдиного дня в році, героєм якого стає чоловік. Кожен хлопчик з дитинства знає, що 23 лютого - той день, коли він отримає подарунки і переконається в тому, що любимо і потрібен. Спочатку хлопчика вітає сім'я, мама, бабуся. Потім важливіше стають поздоровлення дівчат з класу, потім - дівчата і дружини. А от жінкам доводиться думати, як привітати чоловіка з 23 лютого, що йому подарувати і як відзначити цей день.
Як привітати хлопця з 23 лютого?

Перша порада, яку ми дамо - не проводьте цей день як звичайно. Якщо ви звикли відзначати свята вдома, відзначте 23 лютого в якому-небудь розважальному місці. Що любить ваш чоловік? Боулінг, більярд, картинг або скромний камерний ресторан. Можна відправитися в далеку подорож на машині.

У цей день особливо сміливі панянки можуть зробити пропозицію своєму обранцеві. Ну а якщо ви боїтеся піднімати таке питання, подаруйте йому подарунок, який натякне на те, що ви чекаєте пропозицію від нього. Це може бути щось, ніж користуватися могли б ви обидва. Наприклад, книга на тему, цікаву обом. Фільм, який хотілося б мати у своїй фільмотеці і вам і йому.

Якщо тема весілля вас не захоплює, відсвяткуйте цей день з друзями. Домовтеся з усіма так, щоб ваш хлопець не знав про це, і запросіть коханого на святкування, де всі вже будуть вас чекати. Подарунок йому краще подарувати без свідків.

Сімейне свято

Розмірковуючи, як привітати чоловіка з 23 лютого, згадайте, яке блюдо йому подобається. Можна приготувати чоловікові сніданок, оформити його апетитно і подати його в ліжко. Всі чоловіки люблять, коли про них піклуються, виконують їхні бажання. Запропонуйте чоловіку взяти участь в домашньому поданні, яке можна підготувати заздалегідь, взявши в помічники дітей. Наприклад, придумати жартівливий концерт, і нехай чоловік не знає, яка роль уготована саме йому.


Допоможіть придумати дитині, як привітати тата з 23 лютого. Можна намалювати і оригінально оформити листівку, зробити торт або пиріг, скласти невеликий віршик про тата. Не забудьте, що вітаю (якщо у вас син), теж повинен отримати, хоча б маленький презент від мами.

Як привітати колег з 23 лютого?

Оригінально і весело буде, якщо всі чоловіки вашого колективу отримають у подарунок сюрпризи, які вказують на їх особливості. Наприклад, любителю читати, можна піднести збільшувальне скло, з коментарями про те, що дрібний шрифт псує зір. Вболівальнику - презентувати шарфик з логотипом команди, за яку він хворіє. Придумати можна багато різних сюрпризів.

Влаштувати банкет не завадить, проте потрібно контролювати обсяг спиртного на душу приймають поздоровлення. А салати і закуски на столі можна оформити в стилі мілітарі.

Несуттєво, наскільки дорогими будуть подарунки. Важливо показати прихильність, любов і проявити трохи більше турботи. Постаратися зробити так, щоб ваш чоловік не сумнівався у своїй потрібності і бажаності.


» » Як привітати чоловіка з 23 лютого?