Що подарувати коханій на 23 лютого?

Фото - Що подарувати коханій на 23 лютого?

Чи помічали ви, що головний чоловічий день в році завжди настає якось несподівано? Начебто тільки вчора наряджали ялинку, потім готували подарунки до Різдва, святки промайнули так, що й не помітили, отлютовалі хрещенські морози, глядь на календар - а адже вже лютий на порозі. Значить, пора знову думати про подарунки. Тільки на цей раз думати доведеться виключно нам, милі дами!

Багатьох питання, що подарувати коханому на 23 лютого просто ввергає в ступор, і мозок категорично відмовляється видавати нагару свіжі ідеї. Думки, як прив'язані, обертаються навколо пари шкарпеток, туалетної води і піни для гоління. Але ви згадуєте, що дарували їх уже два роки поспіль, і засмучено зітхаєте. Треба терміново придумати щось нове. Ні, ми, звичайно, не заперечуємо - і шкарпетки і одеколон теж мають право на існування в якості подарунків, але все-таки зараз хотілося поговорити про щось більш оригінальному.

День Захисника Вітчизни не ювілей і не Новий рік, дарувати пафосні дорогі подарунки 23 лютого коханому чоловікові зовсім не обов'язково. Головне, щоб подарунок був обраний з бажанням порадувати близької вам людини, показати йому як ви його любите і цінуєте.
Практичні подарунки

Чоловіки в більшості своїй істоти приземлені і практичні. Всілякі романтичні хитрощі начебто дощу з пелюсток троянд або екзотичної орхідеї, залишеної на подушці, їх навряд чи особливо порадують. А ось складаний ніж з десятком блискучих лез або ліхтарик з рулеткою і викруткою в рукоятці припадуть як не можна до речі. Всі чоловіки люблять отримувати в подарунок такі штучки, які самі собі вони ніколи не куплять, але від володіння якими приходять у захват, як діти. До розряду подібних «чоловічих іграшок» можна також віднести запальнички, ручки, портсигари, портмоне, кишенькові фляжки, солідні шкіряні або срібні брелки, брючні ремені і краватки.

Все для улюбленого хобі


Майже у кожного чоловіка крім роботи є своє захоплення, заняття якому він присвячує велику частину вільного часу. Хтось кожне недільний ранок, незважаючи на погоду, обов'язково відправляється на риболовлю, а хтось збирає марки і готовий годинами із захватом про них розповідати. Згадайте, чим захоплюється ваш чоловік, і питання що подарувати коханому на 23 лютого вирішиться легко і просто, до обопільного задоволення. Ви будете раді, що придумали такий оригінальний подарунок, а ваша кохана людина буде щасливий отримати в подарунок дійсно дуже потрібну йому річ про яку він довго мріяв. Список подарунків подібного роду воістину величезний. Це можуть бути вудки, фарби та пензлі, столярні інструменти, альбоми для марок, автомобільні аксесуари, новий акваріум для рибок або навіть телескоп. Все залежить тільки від того наскільки незвичайне хобі у вашого коханого.

Подарунки своїми руками

Якщо ви майстриня на всі руки, то зробіть подарунок самі. Зайве говорити про те, що такі подарунки завжди будуть найціннішими для людини, яка вас дійсно любить. Вмієте в'язати - зв'яжіть теплий пухнастий шарф або рукавички з візерунками, добре готуєте - спечіть великий торт і прикрасьте його вітальним написом. Не вмієте ні того, ні іншого - спробуйте власноруч оформити святковий альбом з вашими спільними фотографіями або напишіть і чиніть вітальну пісню. Постарайтеся включити свою фантазію на повну потужність і оригінальний подарунок обов'язково придумається.

Сувеніри, ігри та інші приємні дрібниці

Якщо грошей у вас небагато, а готувати або в'язати ви, на жаль, не вмієте, пора згадати про квитки на концерт улюблених виконавців, на футбол або в аквапарк, милих сувенірах з армійською символікою, дисках з іграми або музикою, та інших приємних і недорогих речах , які завжди так приємно отримувати в подарунок.


» » Що подарувати коханій на 23 лютого?